Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

30. júla 2021

Demonštrácie paralyzovali Bratislavu, primátor Vallo kritizuje prácu políciePrimátor Bratislavy Matúš Vallo kritizoval prácu polície počas štvrtkových protestov, ktoré na niekoľko hodín zablokovali dopravu v okolí Hodžovho ...Zdieľať
img_2629_copy 676x451 30.7.2021  - Primátor Bratislavy Matúš Vallo kritizoval prácu polície počas štvrtkových protestov, ktoré na niekoľko hodín zablokovali dopravu v okolí Hodžovho námestia. „Neupieram nikomu vyjadriť svoj názor, verím však, že štátna polícia sa na prípadné ďalšie protesty pripraví lepšie, a prejavenie názoru demonštrantov už nebude spojené s paralýzou mesta," uviedol Vallo na sociálnej sieti.Pred Prezidentským palácom vo štvrtok 29. júla protestovali stovky ľudí. Dôvodom mala byť novela zákona zvýhodňujúca očkovaných, ktorú podpísala prezidentka Zuzana Čaputová 26. júla.

„Rovnako ako mesto Bratislava aj ja osobne podporujem všetky aktivity, ktoré vedu k tomu, aby sme tretiu vlnu pandémie zvládli co najlepšie. Bez zbytočných strát na životoch, na zdraví aj na ekonomike nasho mesta," uviedol primátor s tým, že protesty v Bratislave majú od tohto ciela ďaleko.

„Navyše, blokovanie dopravy protestujúcimi znepríjemnilo život tisíckam Bratislavčanov a Bratislavčaniek a Dopravnému podniku Bratislava spôsobilo značnú stratu," dodal Vallo.


Zdroj: Webnoviny.sk - Demonštrácie paralyzovali Bratislavu, primátor Vallo kritizuje prácu polície © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Protesty v Bratislave budú pokračovať aj v piatok, polícia sľubuje udržanie poriadku
<< predchádzajúci článok
Slovenská sporiteľňa a Visa posilňujú svoje partnerstvo uvedením udržateľných kariet na Slovensku

Demonštrácie paralyzovali Bratislavu, primátor Vallo kritizuje prácu polície - diskusné fórum čitateľov