Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

22. októbra 2021

Disciplinárka zatiaľ o trestoch pre Slovan a Spartak za bitku fanúšikov nerozhodla, udelila len predbežné opatrenia (foto)Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu zatiaľ nerozhodla o trestoch za nechutné udalosti, ktoré sa udiali počas zápasu 11. kola ...Zdieľať
23 676x469 22.10.2021  - Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu zatiaľ nerozhodla o trestoch za nechutné udalosti, ktoré sa udiali počas zápasu 11. kola Fortuna ligy medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava, ale udelila predbežné ochranné opatrenia.
Nedeľňajšie stretnutie na Štadióne Antona Malatinského v Trnave musel hlavný rozhodca Filip Glova pre vniknutie fanúšikov na hraciu plochu a ich bitky predčasne ukončiť už po necelej štvrťhodine hry a prezídium riadiaceho orgánu súťaže - Únie ligových klubov v stredu 20. októbra rozhodlo o kontumácii zápasu v prospech Slovana Bratislava 3:0.

Udalosťami sa vo štvrtok zaoberala aj disciplinárna komisia SFZ, ktorá tresty zatiaľ nevyriekla, keďže chce získať čo najviac pokladov a všetko dôkladne prešetriť. Už budúci štvrtok 28. októbra vypočuje zástupcov oboch klubov a mali by padnúť tresty.

"Dovtedy uložila predbežné ochranné opatrenia Spartaku Trnava na všetky domáce zápasy Fortuna ligy aj Slovnaft Cupu odohrať bez divákov s tým, že vstup bude umožnený iba deťom do 15 rokov pokiaľ sa nerozhodne vo veci samej. Predbežné ochranné opatrenia DK uložila aj Slovanu Bratislava s tým, že ich fanúšikovia majú zákaz vycestovať na všetky zápasy Fortuna ligy aj Slovnaft Cupu hrané na ihriskách súperov až kým sa nerozhodne vo veci samej. Nejde teda o sankcie, ale len o predbežné opatrenia, ktoré budú platiť, kým nebude rozhodnuté o trestoch," informoval o tom oficiálny web Slovenského futbalového zväzu.


Zdroj: Webnoviny.sk - Disciplinárka zatiaľ o trestoch pre Slovan a Spartak za bitku fanúšikov nerozhodla, udelila len predbežné opatrenia (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sagan bude v tíme TotalEnergies na klasikách aj po boku Boassona Hagena
<< predchádzajúci článok
Európska liga: Slovan si poradil s Lincolnom a zaknihoval prvé víťazstvo v skupine

Disciplinárka zatiaľ o trestoch pre Slovan a Spartak za bitku fanúšikov nerozhodla, udelila len predbežné opatrenia (foto) - diskusné fórum čitateľov