Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

21. októbra 2012

Do Žiliny zavíta festival outdoorových filmovMedzinárodný putovný festival outdoorových filmov zavíta prvýkrát aj do Žiliny. Desiaty ročník súťažnej prehliadky Outdoor Films predstaví od 24. do 27. októbra vo veľkej zasadačke ...Zdieľať
outdoor special ŽILINA 21. októbra (WEBNOVINY) – Medzinárodný putovný festival outdoorových filmov zavíta prvýkrát aj do Žiliny.


Desiaty ročník súťažnej prehliadky Outdoor Films predstaví od 24. do 27. októbra vo veľkej zasadačke mestského úradu 20 filmov.

„Festival je zameraný na športy i život s outdoorovou tematikou, na filmy dobrodružné, extrémne, adrenalínové, ale tiež cestopisné. Na festivale sa zúčastňujú českí, slovenskí a zahraniční autori, filmové štúdiá, národné televízie, ale aj súkromné televízne spoločnosti. To, čo divák vidí, je skutočnosť, ktorá sa odohrala, preto sú všetky filmy jedinečné a neopakovateľné,“ uviedol hovorca mesta Pavol Čorba.

Žilinčania budú mať možnosť vidieť filmy v súťažných kategóriách - dobrodružný a extrémny športový film, horolezecký a horský film, dobrodružné vodné športy, cestopisný film či v kategórii nesúťažný film.

Počas štyroch dní si diváci môžu vychutnať tituly Mount St. Elias, Red Bull Supernatural, 20 sekúnd rozkoše, Expedícia Grand Canyon, Jak jel Janek do světa - Sardínie, Moonflower, Návraty k divočine, Tri týždne v kaňone, Mercúň, Albánsko - Kráska so zlou povesťou, Neznáma Antarktída, Adrenalin Cup 2012, Red Bull Skydiving Team, Pygmejovia - Deti džungle, Red Bull X- Alps, Tak toto je Aljaška, Vysoké Tatry - Divočina zamrznutá v čase, Južná Amerika, Sanctum. Vstup na všetky projekcie je bezplatný.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Karel Gott ponúkol Bratislave takmer trojhodinový koncert
<< predchádzajúci článok
Spermie celebrít na predaj nebudú, firma si z médií vystrelila

Do Žiliny zavíta festival outdoorových filmov - diskusné fórum čitateľov