Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

25. novembra 2005

DUEL : Šakal verzus Jana

Zdieľať
Mama Jana sa konečne stretne so svojou dcérou Chloe. Bude to však iba v prípade, ak prehrá boj so Šakalom, ktorý jej v stredu večer dal zelenú šatku. „Je mi ľúto, musím vysloviť jedno meno. Janka vyskúšaj to so mnou. Rišo  neboj sa, ale len v kreslách,“ povedal pred označením najstarší obyvateľ vily.

Blondínka prežíva vo vile napínavé chvíle. Rišo sa so svojimi citmi k Jane zdôveril druhej blondínke - Lenke. A od novej spriaznenej duše si pýtal rady. „Čím bližšie sme ku koncu, tým viac si uvedomujeme, že je to hra a každý bojuje sám za seba.“ Rišovi sa zdá, že Janka voči nemu veľmi ochladla. Ale na obraze to vyzerá úplne inak. Stále ho hladká a bozkáva. Súvisí jej správanie s večerom, počas ktorého sa parádne odviazala a nespala s ním v jednej posteli?
Aj Lenka má podobný problém. Všimla si, že Rocky si rozumie s Kačenkou. Lenka sa rozzúrila a navyše sa niečo priučila od svojej súperky Jany. Prehnala to s alkoholom a začala sa na svalovca vešať. Rockymu to asi prekážalo, a tak sa rozhodol, že ju hodí do zamrznutej vody v bazéne. Na záver dôvernej konverzácie Rišo konštatoval: „Dúfam, že vystrihnú, ako sme sa rozprávali o tom, že s Jankou nebudeme spolu.“ Lenka zareagovala: „Ani ja nebudem s Rockym.“ „Veď oni nás na to vlastne sami upozornili,“ dodala manažérka VyVolených Tatiana Diovčošová.

(le, Foto tv joj)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 VyVolený Vladko má depresiu (23. 11. 2005)
 VyVolené sú žiarlivé (16. 11. 2005)
 Lenka a Rocky: hádky medzi milencami (7. 11. 2005)
 Jana a Rišo : Príbeh pokračuje (27. 10. 2005)nasledujúci článok >>
Dcéra Karin Haydu: Ide o život!
<< predchádzajúci článok
Fotografie Diany, ktoré svet ešte nevidel

DUEL : Šakal verzus Jana - diskusné fórum čitateľov

som za Sakala!!26.11. 4:18:49
Jana uz mala davno vypadnut26.11. 10:10:56