Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. februára 2012

Dzurinda sa vyhráža, že Ficovi obúcha Gorilu o hlavuPredseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda vyzýva spolustraníkov aby sa nenechali rozleptávať a ukázali, že strana je dnes taká pevná ako nikdy predtým. Dzurinda ešte v sobotu na rokovaní ...Zdieľať
gorila BRATISLAVA 23. februára  – Predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda vyzýva spolustraníkov aby sa nenechali rozleptávať a ukázali, že strana je dnes taká pevná ako nikdy predtým.


Dzurinda ešte v sobotu na rokovaní Ústrednej rady SDKÚ-DS vo Zvolene povedal jej členom, že strane je „ťažko ako sviňa", ale idú do volieb, lebo nič zlé neurobila. Podľa informácií SITA na zasadnutí ústrednej rady tiež povedal, že možno Robertovi Ficovi obúcha v televízii päťkilovú Gorilu o hlavu, pretože jeho človek a on chodili do bytu.

Dzurinda verí, že strane sa podarí pokles preferencií obrátiť, pretože sa nadreli ako kone. Priznal, že ho to bolí, pretože je to ťažký kríž. "Máme na to, aby sme to obrátili, keď nepustíme do gatí. Teraz ukážte charaktery, nie keď vládneme. Teraz prišla naša chvíľa. Teraz sa ukáže, kto je charakter, kto je modrý," vyzval spolustraníkov.

Zároveň požiadal členov SDKÚ-DS, aby prestali s rečami, kto bude predseda strany po parlamentných voľbách a s tým, že treba stiahnuť jeho alebo Ivana Mikloša z kandidátky.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sasanka útočí, na internete sú videá Sulíka s Kočnerom
<< predchádzajúci článok
V Moskve sa má stretnúť rekordný počet prívržencov Putina

Dzurinda sa vyhráža, že Ficovi obúcha Gorilu o hlavu - diskusné fórum čitateľov