Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

13. augusta 2007

Elán chystá pre New York výnimočné vystúpeniePo Slovensku a Čechách sa legendárna skupina Elán chystá dobyť aj New York. Koncert v ikonickej Carnegie Hall, 21. septembra, však nebude určený iba pre zahraničných Slovákov. "Informácie sú aj ...Zdieľať

BRATISLAVA 13. augusta (WEBNOVINY) - Po Slovensku a Čechách sa legendárna skupina Elán chystá dobyť aj New York. Koncert v ikonickej Carnegie Hall, 21. septembra, však nebude určený iba pre zahraničných Slovákov. "Informácie sú aj na oficiálnej stránke haly, vytlačili plagáty a propaguje sa to po celých Spojených štátoch amerických," uviedol pre agentúru SITA klávesák a spevák Vašo Patejdl. Ako ďalej prezradil, usporiadať takúto akciu bolo veľmi náročné. Nebolo to iba o otázke chcenia, ale aj o otázke splnenia určitých podmienok, ktoré si majitelia stanovili v zmluve. "Vybavenie trvá takmer rok. Človek sa nemôže spoliehať na organizáciu niekoho iného, takže dá sa povedať, že sme si to celé zorganizovali sami," spresnil.

Koncert ladený v unpluggedeovom duchu bude podľa Patejdla výnimočný. Elán bude sprevádzať aj dievčenské trio G-string a chýbať nebudú napríklad ani živé husle. Preto členovia rozmýšľali, že by to celé nakrútili na videozáznam. "Je to o rokovaní. Problém je však v tom, že podmienky sú prísne a drahé. Za každých desať minút záznamu sa platí veľmi veľa peňazí, takže, či to nahráme, je otázne. Minimálne aspoň trojminútová videonahrávka by však určite mala vzniknúť," dodal Patejdl.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Danii Minogue chce chlapa
<< predchádzajúci článok
Mel B svojou žalobou bojuje za práva slobodných matiek