Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

15. augusta 2013

Eminem zverejnil novú skladbu SurvivalAmerický rapper Eminem zverejnil novú pieseň s názvom Survival. Tá sa bude nachádzať na jeho pripravovanej ôsmej štúdiovke a fanúšikovia ju môžu počuť aj v traileri hry Call of ...Zdieľať
eminem BRATISLAVA 15. augusta (WEBNOVINY) - Americký rapper Eminem zverejnil novú pieseň s názvom Survival.


Tá sa bude nachádzať na jeho pripravovanej ôsmej štúdiovke a fanúšikovia ju môžu počuť aj v traileri hry Call of Duty: Ghosts.

V piesni, ktorú produkoval DJ Khalil, si zaspievala aj Skylar Grey.

Dátum vydania Eminemovho ôsmeho albumu zatiaľ nie je známy, avšak producent Dr. Dre ešte v marci prezradil, že album je už hotový. Rapper ním nadviaže na svoju úspešnú nahrávku Recovery (2010), na ktorej sa nachádzali aj hity ako Love the Way You Lie či Not Afraid.

Eminem, vlastným menom Marshall Bruce Mathers III., debutoval v roku 1996 albumom Infinite, ktorý mu však úspech nepriniesol. Známym sa stal až o tri roky neskôr po vydaní The Slim Shady LP, ktorý obsahoval hity My Name Is a Role Model. Nasledovali nahrávky The Marshall Mathers LP (2000), The Eminem Show (2002), Encore (2004), Relapse (2009) a spomínaná Recovery.


Video: Eminem - Survival


Okrem toho je členom formácií D12 a Bad Meets Evil - s D12 má na konte štúdiovky Devil's Night (2001) a D12 World (2004), s Bad Meets Evil zas EP Hell: The Sequel (2011). Eminem predal na celom svete viac ako 100 miliónov nahrávok, je držiteľom 13 cien Grammy a v roku 2003 získal Oscara v kategórii Najlepšia pôvodná filmová pieseň za skladbu Lose Yourself zo snímky 8. míľa (2002), v ktorej si aj zahral.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sedacie vaky pre maminky
<< predchádzajúci článok
V kostýme Batmana som sa cítil ako starý muž, tvrdí Val Kilm