Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport    F1

28. februára 2024

F1: Red Bull ukončil vyšetrovanie a Hornera zbavil obvineníHorner tak zostane na pozícii výkonného riaditeľa a šéfa tímu po oznámení, ktoré prišlo tri dni pred prvými pretekmi sezóny.Zdieľať
F1: Red Bull ukončil vyšetrovanie a Hornera zbavil obvinení

Christian Horner zostane na čele motoristického tímu Red Bull. Vedenie stajne F1 to oznámilo po tom, čo interné vyšetrovanie zbavilo funkcionára obvinení z údajného pochybenia voči inému zamestnancovi tímu.


Horner tak zostane na pozícii výkonného riaditeľa a šéfa tímu po oznámení, ktoré prišlo tri dni pred prvými pretekmi sezóny. "Nezávislé vyšetrovanie obvinení vznesených proti Hornerovi je ukončené a Red Bull môže potvrdiť, že sťažnosť bola zamietnutá. Sťažovateľ má právo na odvolanie. Vedenie tímu je však presvedčené, že vyšetrovanie bolo spravodlivé, dôsledné a nestranné," uviedla materská spoločnosť Red Bull vo vyhlásení.

Keďže správa o vyšetrovaní je "dôverná a obsahuje súkromné informácie, ktoré pomáhali pri vyšetrovaní", tím sa ďalej nebude k incidentu vyjadrovať.

Red Bull vyhral v uplynulom ročníku všetky okrem jednej Veľkej ceny a Max Verstappen získal tretí titul svetového šampióna v sérii. Informovala agentúra AFP.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Ronaldo dostal jednozápasový dištanc a pokutu za obscénne gesto
<< predchádzajúci článok
Slovan Bratislava tvrdí, že uhradil záväzok a zákaz prestupov od FIFA sa ruší