19. januára 2013

FC Barcelona nie je neporaziteľná, porazil ju San Sebastian

Hráči španielskeho klubu FC Barcelona zaznamenali v sobotňajšom stretnutí 20. kola na pôde San Sebastiánu prvú prehru v aktuálnom ročníku najvyššej španielskej futbalovej súťaže. ...

lionel messi MADRID 19. januára (WEBNOVINY) - Hráči španielskeho klubu FC Barcelona zaznamenali v sobotňajšom stretnutí 20. kola na pôde San Sebastiánu prvú prehru v aktuálnom ročníku najvyššej španielskej futbalovej súťaže.

Líder La Ligy prehral 2:3. Katalánci vstúpili do zápasu dobre, v 25. minúte viedli po góloch Messiho a Pedra Rodrígueza 2:0.

Hráči San Sebastiánu však do polčasu znížili presným zásahom Castra, o vyrovnanie sa postaral v 63. minúte defenzívny hráč "blaugranas" Mascherano, ktorý prekonal brankára svojho tímu Valdésa.

O víťazstve domácich rozhodol v 90. minúte Agirretxe. Barcelona neuspela v La Lige až v 20 zápase sezóny.

Výsledky sobotňajších stretnutí 20. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División:

San Sebastián - FC Barcelona 3:2 (1:2)
Góly: 41. C. Castro, 63. Mascherano (vl.), 90. Agirretxe - 7. L. Messi, 25. Pedro Rodríguez, ČK: 56. Piqué (Barcelona) po druhej ŽK

Granada - Rayo Vallecano 2:0 (1:0)
Góly: 26. Amat (vl.), 80. Recio