Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. januára 2022

Fico: To, čo robia s nevinným Norbertom Bödörom, je čistý fašizmus! (video)Prípad Norberta Bödöra je čistý fašizmus zo strany špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica, ministra vnútra Romana Mikulca (OĽaNO), lídra OĽaNOZdieľať
bp_3197 676x451 14.1.2022  - Prípad Norberta Bödöra je čistý fašizmus zo strany špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica, ministra vnútra Romana Mikulca (OĽaNO), lídra OĽaNO Igora Matoviča, policajného šéfa Štefana Hamrana a ďalších. Tí sú na dennej báze usvedčovaní z toho, že porušujú základné ľudské práva na Slovensku, tvrdí Robert Fico (Smer-SD) v nadväznosti na prepustenie a opätovné zadržanie nitrianskeho oligarchu. Uviedol to na svojej sociálnej sieti.


„Všetci vieme, že celý prípad, všetci udavači, všetko, čo je okolo neho, je jedna bájka. Všetci vieme, že neexistovali žiadne dôvody na vzatie do väzby. A tak došlo k rozhodnutiu, ktoré bolo očakávané a nevinný Ing. Norbert Bödör bol včera prepustený z väzby,“ povedal Fico.

Po pár hodinách od prepustenia Bödöra ho polícia opätovne zadržala, keďže čelí obvineniu v kauze Dobytkár, ktorá sa týka korupcie v Pôdohospodárskej platobnej agentúre (PPA).

„Pravdepodobne dozorový prokurátor pán Hruška volá zaangažovanej vyšetrovateľke na NAKA v Bratislave a vracajú sa k starému prečinu z roku 2020, z ktorého bol Norbert B. obvinený,“ dodal Ficos tým, že dôvodom je podľa neho to, že by mohol ovplyvňovať svedkov, utiecť alebo páchať ďalšiu trestnú činnosť. Iniciovať jeho opätovné zadržanie mal podľa slov Fica špeciálny prokurátor Lipšic.
Zdroj: Webnoviny.sk - Fico: To, čo robia s nevinným Norbertom Bödörom, je čistý fašizmus! (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Prokuratúra sa zatiaľ nevyjadruje, či bude pre Norberta Bödöra žiadať väzobné stíhanie (14. 1. 2022)
 Norbert Bödör ide z väzby na slobodu, rozhodol Najvyšší súd (13. 1. 2022)
 Bödör je podľa Fica nevinný a stíhaný z politických dôvodov, Hlas jeho prepustenie označil za dôkaz zneužívania trestného práva (13. 1. 2022)
 Podnikateľ Norbert Bödör skončil po prepustení z väzby opäť v rukách polície (13. 1. 2022)
 Ak pôjde Norbert Bödör opäť do väzby, bude to podľa Sakovej hanba pre Slovensko (13. 1. 2022)
 Bödöra zadržala NAKA, má byť zapletený do korupcie v PPA (3. 7. 2020)nasledujúci článok >>
Európsky súd pre ľudské práva zamietol sťažnosti Harabina a Lipšica, rozhodol tak v prospech Slovenska
<< predchádzajúci článok
Sulík nevidí dôvod na to, aby sa zúčastnil okrúhleho stola k téme referenda. Nepríde ani Matovič

Fico: To, čo robia s nevinným Norbertom Bödörom, je čistý fašizmus! (video) - diskusné fórum čitateľov