Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

22. februára 2021

Finalistka Miss Universe Fabušová si po havárii s Kollárom opäť zavarila, za jazdu pod vplyvom alkoholu skončila za mrežamiPolícia za jazdu pod vplyvom alkoholu zadržala finalistku Miss Universe Miroslavu Fabušovú, ktorá sa počas októbrovej havárie nachádzala vo ...Zdieľať
Fabušová

22.2.2021  - Polícia za jazdu pod vplyvom alkoholu zadržala finalistku Miss Universe Miroslavu Fabušovú, ktorá sa počas októbrovej havárie nachádzala vo vládnej limuzíne predsedu Národnej rady SR (NR SR) Borisa Kollára (Sme rodina). Informáciu priniesol spravodajský portál televízie Joj Noviny.sk.


Hovorca Krajského riaditeľstva policajného zboru Michal Szeiff pre Noviny.sk potvrdil, že policajti namerali vodičke v dychu 1,33 promile alkoholu. Incident sa odohral v nedeľu 21. februára krátko pred 16:25 v obci Rovinka (okres Senec). Miroslava Fabušová sa aktuálne nachádza v cele predbežného zadržania.

„Policajti ženu obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných úkonov bola žena umiestnená v cele policajného zaistenia. Miroslava Fabušová čelí obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, ktoré jej vzniesol poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Senci. Vec sa realizuje v tzv. ‚super rýchlom' konaní,“ povedal bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

Fabušovú zviditeľnila havária Borisa Kollára, ktorá sa stala 24. októbra 2020. Finalistka Miss Universe sa v limuzíne nachádzala napriek tomu, že platil zákaz vychádzania. Kollár jej prítomnosť v aute neskôr vysvetľoval vo videu tak, že ho Fabušová oslovila so žiadosťou, aby ju odviezol do lekárne.


Zdroj: Webnoviny.sk - Fabušová si po havárii s Kollárom opäť zavarila, za jazdu pod vplyvom alkoholu skončila za mrežami © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Spevácky zbor Lúčnica nahral diela A. Albrechta a P. Martinčeka
<< predchádzajúci článok
Briti zaradili slovenské národné parky medzi najkrajšie v Európe

Finalistka Miss Universe Fabušová si po havárii s Kollárom opäť zavarila, za jazdu pod vplyvom alkoholu skončila za mrežami - diskusné fórum čitateľov