Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

Denník - SprávyPridajte sa
Ste na Facebooku?
Ste na Twitteri?
Pridajte sa.

 Mobilná verzia


 24hod.sk    Gala    Hudba

13. júla 2019

Foto: Posledný deň Pohody otvoril prvý afganský ženský orchester, vystúpi aj Liam Gallagher


Tagy: Pohoda

V Trenčíne sa začal posledný deň multižánrového festivalu Pohoda. Dopoludnia sa opäť konali rôzne debaty či workshopy. Súboj tanečníkov V Sporka stagei sa mohli návštevníci a ...Zdieľať
58 676x415 13.7.2019 (Webnoviny.sk) - V Trenčíne sa začal posledný deň multižánrového festivalu Pohoda. Dopoludnia sa opäť konali rôzne debaty či workshopy.

Súboj tanečníkov


V Sporka stagei sa mohli návštevníci a návštevníčky rozhýbať vďaka Street Dance Battle. V EUrópa stagei diskutovali na tému Dokážu gitary zachrániť svet?.

Vedeckí nadšenci sa mohli vyžiť v Sporka Science & Magic. V Literárnom stane Martinus, kde si môžu ľudia kúpiť aj knihy, predstavila Ivona Pekárková zbierku Lepšia verzia seba.

Program otvoril afganský ženský orchester


Program na hlavnom pódiu otvoril ZOHRA – Afghan Women's Orchestra. Prvý afganský ženský orchester uviedol riaditeľ festivalu Michal Kaščák.

Som veľmi šťastný, že tento slávnostný otvárací koncert záverečného festivalového dňa odohrá práve ZOHRA. Všetkých vás srdečne vítam,“ vyhlásil.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Festival Pohoda 2019 (fotografie)

Výnimočné hudobné teleso prišlo podporiť množstvo ľudí, ktorí si pokojnú atmosféru užívali prevažne v sede na betónových aj trávnatých plochách pod pódiom.

Objaviť sa môžu aj búrky


Nad letiskom je čiastočne zamračené a príjemných 22 stupňov Celzia. Neskôr popoludní sa podľa najnovších predpovedí môžu objaviť aj dážď a búrky.

Najväčším menom sobotnajšieho programu je anglický spevák a niekdajší líder už nefungujúcich Oasis Liam Gallagher, ktorý vystúpi o 20:30 na Urpiner stagei.


Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Posledný deň Pohody otvoril prvý afganský ženský orchester, vystúpi aj Liam Gallagher © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: Pohoda
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Raketa Proton vyniesla do vesmíru nemecký a ruský teleskop
<< predchádzajúci článok
VIDEO: Tomáš Klus prichádza s novým singlom Chátrám

Foto: Posledný deň Pohody otvoril prvý afganský ženský orchester, vystúpi aj Liam Gallagher - diskusné fórum čitateľov