Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. júna 2019

Foto: Sedemročný chlapec na štvorkolke sa v Trávnici zrazil s automSedemročný chlapec na štvorkolke sa zrazil s autom. Nehoda sa stala na Cintorínskej ulici v Trávnici v Novozámockom okrese. Dieťa je ťažko zranené. Ako nitrianska krajská ...Zdieľať
01 1 676x451 BRATISLAVA/NOVÉ ZÁMKY 12. júna  - Sedemročný chlapec na štvorkolke sa zrazil s autom. Nehoda sa stala na Cintorínskej ulici v Trávnici v Novozámockom okrese. Dieťa je ťažko zranené.

Ako nitrianska krajská polícia informovala na svojej facebookovej stránke, 64-ročný vodič Jeepu Grand Cherokee zbadal dieťa na štvorkolke a zastal.

 

Chlapec však zišiel z parkoviska pri bytovke rovno na cestu a narazil do jeepu. Presné okolnosti nehody polícia vyšetruje.

POLÍCIA: Chlapec na štvorkolke narazil do auta

Sedemročný chlapec na štvorkolke sa zrazil s autom. Nehoda sa stala na Cintorínskej ulici v Trávnici v Novozámockom okrese. Dieťa je ťažko zranené. Vodič vo veku, 64 rokov na Jeep Grand Cherokee zbadal dieťa na štvorkolke a zastal. Chlapec však zišiel z parkoviska pri bytovke rovno na cestu a narazil do jeepu. Presné okolnosti nehody polícia vyšetruje. Bratislava, 12. jún 2019.Foto: SITA/KR PZ Nitra.

POLÍCIA: Chlapec na štvorkolke narazil do auta

Sedemročný chlapec na štvorkolke sa zrazil s autom. Nehoda sa stala na Cintorínskej ulici v Trávnici v Novozámockom okrese. Dieťa je ťažko zranené. Vodič vo veku, 64 rokov na Jeep Grand Cherokee zbadal dieťa na štvorkolke a zastal. Chlapec však zišiel z parkoviska pri bytovke rovno na cestu a narazil do jeepu. Presné okolnosti nehody polícia vyšetruje. Bratislava, 12. jún 2019.Foto: SITA/KR PZ Nitra.Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Sedemročný chlapec na štvorkolke sa v Trávnici zrazil s autom © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Správne konania na Úrade jadrového dozoru SR by sa mali zefektívniť
<< predchádzajúci článok
ZMOS spustilo prieskum zameraný na reformu kompetencií samospráv

Foto: Sedemročný chlapec na štvorkolke sa v Trávnici zrazil s autom - diskusné fórum čitateľov