03. októbra 2011

Gól od Mariána Hossu Chicagu nepomohol

Slovenský útočník Marián Hossa skóroval v nedeľňajšom prípravnom súboji medzi tímami Washington Capitals a Chicago Blackhawks. Tridsaťdvaročný reprezentant sa do streleckej listiny ...

hossa NEW YORK 3. októbra (WEBNOVINY) - Slovenský útočník Marián Hossa skóroval v nedeľňajšom prípravnom súboji medzi tímami Washington Capitals a Chicago Blackhawks.

Tridsaťdvaročný reprezentant sa do streleckej listiny zapísal v I. tretine, keď korigoval na 1:2.

Pre Mariána Hossu to bol už druhý presný zásah v príprave, v stredu sa presadil proti Detroitu.

Kým vtedy sa podieľal na triumfe svojho družstva 4:3, tentoraz sa k nemu strelecky nepridal ani jeden spoluhráč a Chicago prehralo s Capitals 1:4.

Vo farbách Detroitu vyšiel bodovo naprázdno Tomáš Tatar, k takmer deviatim minútam na ľadovej ploche pridal jednu "mínusku". V Bratislave sa v nedeľu predstavil tím New York Rangers a domáci Slovan zdolal poľahky 4:1.

Výsledky nedeľňajších prípravných stretnutí pred novou sezónou zámorskej hokejovej NHL:

Detroit - Pittsburgh 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Washington - Chicago 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) - Marián Hossa (Chicago) 1+0

Slovan Bratislava - New York Rangers 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
Góly: 9. Švarný (Macho, Šatan) - 27. Zuccarello (Richards, Gáborík), 28. B. Boyle (Girardi, Stepan), 38. Anisimov (Prust), 51. McDonagh (Callahan)
Vylúčení: 4:7 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:1, rozhodovali: Joannette, Baluška - Devorski, M. Novák, 10 000 divákov (vypredané)

Slovan: Konrád (28. Galbraith) - Štajnoch, Švarný, P. Frühauf, I. Ďatelinka, Dobroň, Bohunický, Jass - Šatan, Kukumberg, M. Hudec - Bulík, Lipiansky, L. Hudáček - Balej, Macho, D. Skokan - Kudrna, Preisinger, M. Bakoš - Buc
Rangers: Lundqvist - Girardi, McDonagh, Eminger, Del Zotto, Bell, Bickell - Gáborík, B. Richards, B. Boyle - Callahan, Anisimov, Dubinsky - Prust, E. Christensen, Fedotenko - Zuccarello, Stepan, Rupp