Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

16. júla 2020

HC Slovan Bratislava od Širokého kupuje Hrubý, do klubu sa vracia aj KrajčiHokejový klub HC Slovan Bratislava už čoskoro zmení majiteľa. "Belasí" na svojom klubovom webe potvrdili podpis memoranda o podpise ...Zdieľať
maros krajci 676x451 16.7.2020 (Webnoviny.sk) - Hokejový klub HC Slovan Bratislava už čoskoro zmení majiteľa. "Belasí" na svojom klubovom webe potvrdili podpis memoranda o podpise kúpno-predajnej zmluve medzi súčasným majiteľom Jurajom Širokým a budúcim vlastníkom Rudolfom Hrubým. Ten je spoluvlastníkom softvérovej spoločnosti Eset.


"Podpisu memoranda predchádzalo niekoľkotýždňové rokovanie oboch strán o podmienkach predaja. Súčasťou transakcie je prevzatie sto percent akcií akciovej spoločnosti HC SLOVAN Bratislava, ktorá zahŕňa činnosť seniorského A-mužstva, juniorky a dorastu, ako aj občianskeho združenia HC SLOVAN Bratislava – mládež a obchodnej spoločnosti SLOVAN MARKETING s.r.o., ktorá je majiteľom ochranných známok HC SLOVAN," informuje web Slovana, podľa ktorého v najbližších dňoch budú prebiehať jednotlivé úkony právneho procesu prevzatia uvedených spoločností.

Predstavitelia nového vlastníka poverili prípravou klubu do novej hokejovej sezóny ako hlavného poradcu a koordinátora Maroša Krajčiho, ktorý sa oficiálne ujme svojej funkcie od 1. augusta. Krajči v minulosti pracoval v Slovane ako generálny manažér.

Slovan Bratislava tiež potvrdil prihlásenie všetkých svojich tímov do slovenských súťaží.


Zdroj: Webnoviny.sk - HC Slovan Bratislava od Širokého kupuje Hrubý, do klubu sa vracia aj Krajči © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Real Madrid získal 34. majstrovský titul. Má výnimočnú príchuť, vraví tréner Zidane
<< predchádzajúci článok
Israel Start-Up Nation má vysoké ambície. Okrem Frooma chcú do budúcna získať aj Van Avermaeta

HC Slovan Bratislava od Širokého kupuje Hrubý, do klubu sa vracia aj Krajči - diskusné fórum čitateľov