Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

14. júna 2009

Herec Carradin mal ”optimistický” pohrebNa pohrebe Davida Carradinea nebolo veľa sĺz, ale smiechu. Médiám to prezradil starší brat hviezdy Bruce. "Bolo to dojemné, ale optimistické," povedal pre magazín People. Obrad v newyorskom kostole pri ...Zdieľať
BRATISLAVA 14. júna (WEBNOVINY) -Na pohrebe Davida Carradinea nebolo veľa sĺz, ale smiechu. Médiám to prezradil starší brat hviezdy Bruce. "Bolo to dojemné, ale optimistické," povedal pre magazín People. Obrad v newyorskom kostole pri cintoríne Forest Lawn bol určený len pozvaným hosťom, vrátane Toma Sellecka, Jane Seymour či Lucy Liu. Rodina herca, ktorého našli mŕtveho v hotelovej izbe v Bangkoku 4. júna, zakázala vstup reportérom. Biele auto, ktoré o 15:00 priviezlo rakvu, sprevádzala eskorta známeho motocyklového klubu Hells Angels. Počas dvoch hodín sa s prítomnými o svoje spomienky na zosnulého delili Carradineovi bratia, deti a priatelia, medzi inými aj Michael Madsen, ktorý si s hercom zahral v oboch snímkach Kill Bill (2002, 2004). Na plátne premietli fotomontáž 72-ročnej hviezdy za hudobného sprievodu klavíru a harfy v podaní dvoch z jeho detí.


David Carradine zomrel dva dni po tom, čo začal v Thajsku nakrúcať nový film Stretch. Polícia sa najprv domnievala, že spáchal samovraždu. Podľa aktuálnej verzie mohla byť príčinou autoerotická sexuálna praktika, pri ktorej dochádza k priduseniu, aby sa tak zosilnilo vyvrcholenie. Príčinou smrti herca bol nedostatok kyslíka a na jeho tele nie sú stopy po zápase, uvádza sa v pitevnej správe.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovenský strom rodí päť druhov ovocia
<< predchádzajúci článok
Na bratislavskej Kuchajde otvorili Kultúrne leto

Herec Carradin mal ”optimistický” pohreb - diskusné fórum čitateľov