Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

19. apríla 2019

Hip-hopová skupina Cypress Hill získala hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávyAmerická hip-hopová skupina Cypress Hill získala vlastnú hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy. Slávnostné odhalenie v poradí 2 660. hviezdy na bulvári v Los Angeles sa uskutočnilo ...Zdieľať
cypress_hill_honored_with_a_star_on_the_hollywood_walk_of_fame_48291 db6fcf3f6d1f405d86b7a92356e22860 676x478 BRATISLAVA 19. apríla (WebNoviny.sk) - Americká hip-hopová skupina Cypress Hill získala vlastnú hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy.


Slávnostné odhalenie v poradí 2 660. hviezdy na bulvári v Los Angeles sa uskutočnilo vo štvrtok popoludní.

Cypress Hill sa tak stali vôbec prvou hip-hopovou skupinou s latinskoamerickými koreňmi, ktorá je na známom chodníku zvečnená. „Hviezda sa nám veľmi páči. Mohol to byť aj zlatý list, myslím, zlatý marihuanový list. To bolo tiež fajn,“ žartoval B-Real, frontman skupiny, ktorá sa netají náklonnosťou k ľahkým drogám.

Na ceremónii sa zúčastnili aj niektorí z najväčších obdivovateľov skupiny, ako napríklad rapper Xzibit alebo komik George Lopez.

Cypress Hill *


* vznikli v roku 1988 v Kalifornii. Debutovali v roku 1991 eponymnou nahrávkou, z ktorej pochádzajú úspešné single The Phuncky Feel One a How I Could Just Kill A Man. Druhá a zatiaľ ich najúspešnejšia štúdiovka Black Sunday (1993) získala v USA trojnásobnú platinovú platňu.

Ďalej vydali albumy Cypress Hill III: Temples of Boom (1995), Cypress Hill IV (1998), Skull & Bones (2000), Stoned Raiders (2001), Till Death Do Us Part či Rise Up (2010).


Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.


Zdroj: Webnoviny.sk - Hip-hopová skupina Cypress Hill získala hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sinológ: Zvuková rovina čínštiny je pre študenta dobre zvládnuteľná
<< predchádzajúci článok
Angelina Jolie a Brad Pitt sú už rozvedení, herečka si zmenila aj meno

Hip-hopová skupina Cypress Hill získala hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy - diskusné fórum čitateľov