Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Víkend

05. januára 2020

Horoskop na rok 2020 - všetky znamenia - ročný horoskopChcete vedieť čo Vás čaká v novom roku, aké vás čakajú prekvapenia, čo láska a vzťahy, budete bohatí a čo vaše zdravie? Preto je tu pre Vás celoročný horoskop pre rok 2020.Zdieľať
Horoskop na rok 2020 - všetky znamenia - ročný horoskopHoroskop na rok 2020  - Baran (21.3.-20.4)

 
Práca

V oblasti práce vám tento rok bude priať Saturn. Vyvíjate veľké úsilie, aby ste dosiahli tie najlepšie výsledky, a práve Saturn vás v týchto činnostiach bude podporovať. Môžete preto získať povýšenie alebo nečakané zvýšenie platu. Jar je plná  záväzkov a nových úloh, ktoré vykonáte najlepšie zo všetkých. V máji na vás však doľahne vyčerpanie a vy sa nebudete môcť prinútiť k optimizmu. V auguste a septembri naopak dosiahnete významné  výsledky  svojej predchádzajúcej činnosti, čo vás povzbudí a vy sa znovu vrátite do svojho pracovného tempa. Z neho vás nevykoľaja  ani drobné problémy, ktoré sa objavia  na jeseň.  Mladí ľudia, ktorí hľadajú prácu, určite nebudú sklamaní. Na začiatku roka pôjde možno len o dočasnú brigádu, ale v auguste objavíte skvelé trvalé zamestnanie, ktoré čaká len na vás.
celý ročný horoskop 2020 TU!
 

Horoskop na rok 2020  - Býk (21.4.-21.5.)
 
Práca

Hurá! Rok 2020 je veľmi sľubný, prichystá vám veľa zmien, ktoré možno budú náročné, ale výsledok určite bude stáť za to. Vo vašej práci vás čaká pokrok, vďaka propagačným akciám sa vaše zisky znásobia  a  vy si konečne budete môcť odpočinúť. Len sa vopred uistite, že vaše rozhodnutia sú správne, a vyhýbajte sa impulzívnym a unáhleným rozhodnutiam. Vaša túžba po úspechu totiž mohla spôsobiť, že sa odvážite k príliš zásadným krokom a potom vás to bude mrzieť. Hľadáte svoje prvé zamestnanie? Hviezdy naznačujú, že máte veľkú šancu na úspech Merkúr vám bude ukazovať cestu a zaručí vám úspech pri pracovných pohovoroch. Všetkým je doporučované na jar a v zime zaviesť zmeny, ktorými ste sa inšpirovali napríklad na cestách v zahraničí, na prelome júla a augusta však buďte opatrný.
celý ročný horoskop 2020 TU!

Horoskop na rok 2020   - Blíženci  (22.5.-21.6.)
 
Práca

Môžete zlepšiť svoju pracovnú situáciu tým, že dáte výpoveď v terajšej práci, ktorá vás rovnako príliš nebaví a kde sa necítite dobre  a prejdete do novej, významnejšie spoločnosti. Rok 2020 začne nenápadne, ale bude sa ďalej vyvíjať len vo váš prospech. Vzťahy so zamestnancami a akcionármi sú stále náročnejšie  a to predovšetkým preto, že nesúdia  vašu prácu, ale vás ako osobu. Ľudia narodení v druhej dekáde by mali byť opatrní, Pluto v opozícii by s nimi mohol hrať nejakú špinavú hru. Hľadáte zamestnanie? Nebojte sa, Urán a Neptún ukazujú, že máte dobré vyhliadky na úspech, len pozor na prekážky, ktoré sa pred vami môžu vyskytnúť vplyvom Pluta. V priebehu jesene a zimy sa môžete tešiť na príjemné prekvapenie.
celý ročný horoskop 2020 TU!


Horoskop na rok 2020   - Rak (22.6.-22.7.)
 
Práca

Jupiter a Pluto spôsobí zvýšenie vašej zodpovednosti, ktorá je viac než na mieste. Musíte byť pripravený  na ďalšie dôležité zmeny. Ak prevádzkujete vlastnú firmu, pozor na papierovanie, mohli by ste sa v ňom utopiť. Ak ho budete zanedbávať, je možné, že už ho nestihnete dohnať. Pluto sľubuje od júna lepšie spojenie so svetom práce. V lete budete na vrchole, na jeseň sa však vaša aktivita v práci opäť spomalí.
celý ročný horoskop 2020 TU!

Horoskop na rok 2020   - Lev (23.7.-22.8.)
 
Práca

Odmeny sú isté. Saturn, Jupiter a Pluto ovplyvňujú vaše výsledky v práci a zaručujú neočakávané príjmy. Až do augusta nebudete mať o peniaze núdzu, rozšírite okruh klientov, dostane sa vám pomoci z mnohých strán a vylepšíte tak celkový imidž svojej firmy a seba samého. Urán v siedmom poli otvorí vzťah medzi vami a vašimi podriadenými, možné sú aj určité zmeny. Saturn zase otvára dvere mladým ľuďom, ktorí hľadajú zamestnanie. Sľubné sú predovšetkým zimné mesiace, ktoré prinesú novinky. Tento rok sa budete cítiť istejšie a všetkým prekážkam a úlohám budete čeliť s dosiaľ nevídaným odhodlaním.
celý ročný horoskop 2020 TU!

Horoskop na rok 2020   - Panna (23.8.-22.9)
 
Práca

Prvých deväť mesiacov tohto roka sa môžete spoľahnúť na prítomnosť Jupitera vo vašom znamení: budú to mesiace plné optimistických názorov, prosperity a dobrej nálady. Tiež môžete získať pomoc od dôležitých ľudí. V práci budete vykonávať úlohy s väčšou zodpovednosťou a tiež nezabudnete na propagačné akcie. Zamestnanie vám poskytne väčšie potešenie a uspokojenie, a ak nie, obrátite sa na nové podnikanie. Pre narodených  v prvej dekáde môže príchod Uránu v opozícii ku znamení Rýb priniesť nejaké neočakávané zmeny v živote. Saturn je naďalej vaším priateľom po celý tento rok.
celý ročný horoskop 2020 TU!

Horoskop na rok 2020   - Váhy (23.9.-23.10.)

Práca

Rok 2020 je pre vás sľubný a povzbudzujúci.  Je čas, aby ste si vyhrnuli  rukávy a pustili sa do práce. Saturn zdôrazňuje, že je možné upevniť svoju pozíciu. Ak budete rešpektovať a ceniť si druhých, bude to platiť aj naopak a vaša práca už nebude spochybňovaná. Rozšírite si kontakty, ktoré sa môžu vždy hodiť. Ku koncu jari je možné uzavrieť výhodnú zmluvu. V lete je ťažké udržať sa v práci, ale na jeseň sa zase všetko zrovná.

celý ročný horoskop 2020 TU!

Horoskop na rok 2020   - Škorpión (24.10.-22.11.)
 
Práca

Prvá polovica roka bude hrať vo váš prospech, najmä vďaka štedrému Jupitera, ktorý podporuje vašu kariéru a podnikanie. Úspech je zaručený. V tomto období je tiež pravdepodobné povýšenie, podpísanie výhodnej zmluvy alebo zvýšenie platu. Od augusta nastanú isté zmeny, výsledky vašej práce nemusia byť tak výrazné, ale ide o len dočasnú záležitosť, Jupiter a Pluto stále zabezpečujú hladkú a plodnú prácu. Ak ste sa rozhodli skúsiť šťastie a podnikať, ideálne obdobie je od augusta.
celý ročný horoskop 2020 TU!
 

Horoskop na rok 2020   - Strelec (23.11.-21.12.)

Práca

Váš profesijný život sa pravdepodobne čoskoro zmení, objavujete nové obchody a nové riešenia. Saturn prinesie zmeny,  predovšetkým v oblasti podnikania. Nevylučuje ani nové zmluvy, zmenu obchodných partnerov alebo výrobného odvetvia. Od augusta sa vašim ochrancom stane Jupiter. Ak hľadáte nové zamestnanie, Urán a Neptún vám prajú šťastie. Odporúčame skúsiť šťastie vo veľmi špecifických oblastiach, týkajúcich sa komunikácie alebo počítačového priemyslu.
celý ročný horoskop 2020 TU!

Horoskop na rok 2020   - Kozorožec (22.12.-20.1.)

Práca

Jupiter je váš veľký spojenec, ktorý vám pomôže rozvíjať vytrvalosť a dopomôže vám k úspechom v práci a podnikaní. Môžete získať preddavky na začatie nových iniciatív. Tiež Saturn zabezpečí, že vaša húževnatosť bude odmenená. Táto pomoc však môže byť menej viditeľná. Nerozčuľujte sa, keď vaše plány a projekty nezačnú včas, ako ste si predstavovali. Dobré vyhliadky tiež máte, ak hľadáte prácu, pomôžu vám rovnaké planéty. Urán a Neptún majú vplyv na to, že akékoľvek príjmy súvisiace s prácou budú uspokojujúce. Na jeseň sa budete cítiť spokojní a úspešní, v pracovnej sfére vám nebude nič chýbať, v zimných mesiacoch potom môžete podpísať nové zmluvy alebo požiadať o zvýšenie platu.
celý ročný horoskop 2020 TU!


Horoskop na rok 2020   - Vodnár  (21.1.-20.2.)
 
Práca

Na vašej strane je predovšetkým planéta Merkúr v spojení so Saturnom. Pluto vám pomôže v kariére a dokonca ďalšie planéty, Urán a Neptún, zaručia  rozsiahle zmeny. Nastavíte si dosiahnuteľné ciele ako je zvýšenie platu. Na začiatku roka upevníte svoju pozíciu, ale pozor na máj a jún, kedy môže dôjsť k pracovným problémom. Jesenné mesiace budú plné noviniek a odmien. Udržujte svoje pracovné tempo a dostane sa vám uznanie a podpora od ľudí, od ktorých by ste to nikdy nečakali.
celý ročný horoskop 2020 TU!

Horoskop na rok 2020   - Ryby (21.2.-20.3.)
 
Práca

Štart bude dobrý, pri hladkom priebehu pracovných záležitostí však nečakane vznikne napätie medzi vami a zamestnancami  či vedúcimi.
 V auguste Jupiter podporí profesiu a váš pracovný rast. Zmeny budú veľmi dôležité a prínosné. Hľadáte prácu? Najprv sa uistite, že ste sa rozhodli pre najlepšie riešenie. Buďte trpezliví a správajte sa tak, aby ste sa zamestnávateľovi zdali dôveryhodný na dlhú dobu.
celý ročný horoskop 2020 TU!

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Horoskop na rok 2019 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2019)
 Horoskop na rok 2018 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2018)
 Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2017)
 Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2016)
 Horoskop na rok 2015 - všetky znamenia - ročný horoskop (2. 1. 2015)
 Horoskop na rok 2014 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2014)
 Horoskop na rok 2013 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2013)
 Horoskop na rok 2012 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2012)nasledujúci článok >>
Speváčka Pink venovala austrálskym hasičom pol milióna dolárov
<< predchádzajúci článok
Ryby - ročný horoskop na rok 2020

Horoskop na rok 2020 - všetky znamenia - ročný horoskop - diskusné fórum čitateľov

Horoskop na 20207.1. 8:31:42