04. februára 2010

Hossa a Sekera skórovali, ich tímy prehrali

Útočník Marián Hossa a obranca Andrej Sekera skórovali v stredajších zápasoch hokejovej NHL, ale ich tímy sa víťazstiev nedočkali. Chicago podľahlo na domácom ľade St. Louis 2:3 ...

Foto: SITA/AP NEW YORK 4. februára (WEBNOVINY) - Útočník Marián Hossa a obranca Andrej Sekera skórovali v stredajších zápasoch hokejovej NHL, ale ich tímy sa víťazstiev nedočkali. Chicago podľahlo na domácom ľade St. Louis 2:3 napriek Hossovmu gólu v oslabení z 5. min záverečnej tretiny, ktorým upravoval práve na 2:3. Pre slovenského kanoniera to bol 16. presný zásah a celkovo 31. bod v sezóne, v ktorej odohral zatiaľ 33 zápasov. Svoj tretí gól v aktuálnom ročníku zaznamenal obranca Buffala Sekera. Znižoval ním v druhej tretine náskok hostí z Ottawy na 1:2, ale domáci napokon prehrali 2:4. Člen olympijského výberu na blížiacich sa ZOH vo Vancouveri Sekera má na konte v aktuálnom ročníku NHL 30 stretnutí a v nich 3 góly a 4 asistencie.