25. februára 2019

Inter Miláno remizoval vo Florencii, Škriniar odohral celý zápas

Hráči Interu Miláno, s č.37 Slovák Milan Škriniar.

Hráči Interu Miláno, s č.37 Slovák Milan Škriniar. Foto: TASR/AP
Rím 24. februára (TASR) - Futbalisti Sampdorie Janov zvíťazili v úvodnom nedeľňajšom zápase 23. kola talianskej Serie A nad Cagliari 1:0. Juventus Turín triumfoval v Bologni 1:0 a na čele tabuľky si udržal 14-bodový náskok pred Neapolom. O zisku troch bodov pre "starú dámu" rozhodol v 67. minúte striedajúci Argentínčan Paulo Dybala, ktorý potrestal zaváhanie domácej obrany.

Neapol zvíťazil v Parme presvedčivo 4:0, v drese domácich odohral celý zápas slovenský reprezentant Juraj Kucka. Inter Miláno v zostave so slovenským obrancom Milanom Škriniarom remizoval na ihrisku Fiorentiny 3:3. O víťazstvo prišiel až v jedenástej minúte nadstaveného času, keď z jedenástky vyrovnal Jordan Veretout. Škriniar absolvoval celý duel a videl žltú kartu.

Nedeľa - 25. kolo Serie A:

Fiorentina - Inter Miláno 3:3 (1:2)

Góly: 1. De Vrij (vlastný), 74. Muriel, 90+10. Veretout - 6. Vecino, 40. Poliatno, 52. Perišič (11 m)