Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

19. apríla 2024

Iránsky konzulát v Paríži obkľúčila polícia, zadržala podozrivého muža s výbušninou (video)Parížska polícia v piatok oznámila, že vykonáva operáciu na iránskom konzuláte po tom, čo svedok oznámil, že pred budovou videl muža s granátom a vestou s výbušninami. Predstaviteľ parížskej polície ...Zdieľať
glh1nvtw4ai6egw 676x451 19.4.2024 (SITA.sk) - Parížska polícia v piatok oznámila, že vykonáva operáciu na iránskom konzuláte po tom, čo svedok oznámil, že pred budovou videl muža s granátom a vestou s výbušninami. Predstaviteľ parížskej polície uviedol, že muža spozorovali v piatok okolo 11:00 a polícia spustila špeciálnu operáciu hneď, ako ju upozornili.
Motívy muža neboli bezprostredne jasné. Polícia uviedla, že muža zadržali, ale neinformovala, či našla nejaké zbrane.

Nebol hlásený žiadny výbuch, uviedol policajný predstaviteľ. Zábery vo francúzskej televízii a na sociálnych sieťach ukazovali políciu v okolí budovy. K incidentu došlo v čase zvýšeného napätia na Blízkom východe.


Zdroj: SITA.sk - Iránsky konzulát v Paríži obkľúčila polícia, zadržala podozrivého muža s výbušninou (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ruská armáda zvyšuje tlak na vyčerpané ukrajinské sily, využíva viac satelitne navádzané bomby
<< predchádzajúci článok
V Charkovskej oblasti odhalili sieť agentov pracujúcich pre Rusko, obvinili ich z velezrady