Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

17. októbra 2009

Jacksonova skladba nemôže zabojovať v singlových rebríčkochPrvá posmrtne vydaná skladba Michaela Jacksona This Is It nebude môcť bojovať o prvé priečky singlových rebríčkov. Nedá sa totiž zakúpiť ako samostatný track. Skladba, ktorú v roku 1983 zložili ...Zdieľať
BRATISLAVA 17. októbra (WEBNOVINY) - Prvá posmrtne vydaná skladba Michaela Jacksona This Is It nebude môcť bojovať o prvé priečky singlových rebríčkov. Nedá sa totiž zakúpiť ako samostatný track. Skladba, ktorú v roku 1983 zložili spoločne Kráľ popu a Paul Anka, je síce označovaná ako singel, fanúšikovia si ju však môžu kúpiť len ako súčasť albumu alebo EP od 26. októbra. "Tešíme sa, že môžeme ponúknuť nový album Michaela Jacksona, ako aj digitálne EP s doteraz nevydanými piesňami," uvádza vo vyhlásení internetový hudobný digitálny obchod iTunes. Skladba This Is It mala byť prvým hitom speváka od piesne One More Chance v roku 2003. Spoločnosť Sony chce touto stratégiou povzbudiť ľudí k zakúpeniu celého albumu alebo EP.


Na EP budú dve verzie skladby This Is It, tri doteraz nevydané demá a hovorená báseň s názvom Planet Earth. DvojCD bude navyše obsahovať 14 najväčších hitov popovej legendy.

Informáciu zverejnila webová stránka news.bbc.co.uk.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vydierač chcel o aférach Davida Lettermana napísať knihu
<< predchádzajúci článok
Sudkyňa predĺžila Lindsay Lohan podmienku

Jacksonova skladba nemôže zabojovať v singlových rebríčkoch - diskusné fórum čitateľov