Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. apríla 2009

Januška nahradí Igor Štefanov, informoval SlotaMinister výstavby a regionálneho rozvoja Marian Janušek dnes doručil premiérovi Robertovi Ficovi list, v ktorom sa vzdal svojej funkcie. "V krátkom čase, bol by som rád, keby to bola ...Zdieľať
Igor ŠtefanovBRATISLAVA 14. apríla (WEBNOVINY) - Minister výstavby a regionálneho rozvoja Marian Janušek dnes doručil premiérovi Robertovi Ficovi list, v ktorom sa vzdal svojej funkcie. "V krátkom čase, bol by som rád, keby to bola otázka naozaj iba hodín, došlo k vymenovaniu nového ministra, ktorého nominuje SNS," povedal Fico po rokovaní koaličnej rady.


Predseda SNS Ján Slota informoval, že novým ministrom by sa mal stať Januškov spolupracovník z ministerstva Igor Štefanov. Návrh doručí Slota premiérovi ešte dnes. Predseda SNS dodal, že "pán minister Janušek v žiadnom prípade nemá pocit, že by porušil zásadne nejak zákon a z toho dôvodu sa v podstate vzdáva, že chce túto traumatizovanú spoločnosť oslobodiť od tej umelej traumy, ktoré tu vyvolali predovšetkým média.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovenská pošta je na kriminalitu pripravená stále lepšie
<< predchádzajúci článok
Česká vláda schválila zákon, ktorý umožní konanie predčasných volieb