Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. apríla 2009

Lupiči okradli mladíka aj o chlieb a salámuObvinenia z lúpeže si vyslúžili dvaja Handlovčania vo veku 24 a 27 rokov, ktorí na Prievidzskej ulici v Handlovej prepadli 24-ročného muža. Páchatelia ho obrali o bundu, vestu, olúpený muž ...Zdieľať
BRATISLAVA/HANDLOVÁ 14. apríla (WEBNOVINY) - Obvinenia z lúpeže si vyslúžili dvaja Handlovčania vo veku 24 a 27 rokov, ktorí na Prievidzskej ulici v Handlovej prepadli 24-ročného muža. Páchatelia ho obrali o bundu, vestu, olúpený muž prišiel aj o mobil a peniaze. Lupiči mu ukradli aj cigarety, chlieb a salámu. Ako agentúru SITA informoval zástupca trenčianskej policajnej hovorkyne Pavol Kudlička, prepadnutý muž vyviazol s drobnými zraneniami. Obvineným mužom hrozí trest na tri až osem rokov.


Z domu si odniesol peňaženky

Neznámy zlodej šarapatil v rodinnom dome na Ružovej ulici v Rožňave. Zlodej využil chvíľku, keď nebol zamknutý vchod a z chodby si odniesol kabelku a dve peňaženky, v ktorých bolo 275 eur a ušiel. Ako agentúru SITA informovala zástupkyňa košickej policajnej hovorkyne Jana Mésarová, vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci pre krádež a porušovanie domovej slobody.

Žena ukradla košele, mladý muž lízanky

Pánske košele zlákali v obchode v hoteli Hilton na košickej Hlavnej ulici 33-ročnú Zuzanu. Žena v predajni ukradla dve košele za 74 eur. Mala však smolu, zadržala ju ochranka. Ako agentúru SITA informovala zástupkyňa košickej policajnej hovorkyne Jana Mésarová, vyšetrovateľ už ženu obvinil z krádeže.

Neodolateľná chuť na sladké stála obvinenie z krádeže aj 24-ročného Jaroslava z Košíc. Mladý muž v potravinách na Stálicovej ulici ukradol 500 lízaniek v hodnote sto eur.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Volkswagen zvýšil predaje v Číne
<< predchádzajúci článok
Zsolt Simon uviedol Csákyho ako dôvod odchodu z SMK