Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. februára 2011

Jaromíra Rudu obvinili z ďalšieho trestného činuŠéfa Slovenského deaflymijského výboru (SDV) Jaromíra Rudu obvinila polícia z ďalšieho trestného činu nad rámec jeho prvého obvinenia, v ktorom už bola ...Zdieľať
ruda Jaromír Ruda vpreduFoto: SITA/Michal BurzaBRATISLAVA 21. februára (WEBNOVINY) - Šéfa Slovenského deaflymijského výboru (SDV) Jaromíra Rudu obvinila polícia z ďalšieho trestného činu nad rámec jeho prvého obvinenia, v ktorom už bola podaná obžaloba z podvodu. Chytili ho v sobotu pri dopravnej akcii zameranej na bezpečnosť cestnej premávky. "Vôbec nebol náhodou chytený," povedal dnes na tlačovej besede policajný prezident Jaroslav Spišiak s tým, že aj nové obvinenie by malo súvisieť s organizáciou neuskutočnenej deaflympiády. Podľa Spišiaka budú určite žiadať väzbu, bližšie informácie zverejní polícia v krátkom čase. Prípadom sa zaoberá Úrad boja proti korupcii.

Jaromíra Rudu zadržali policajti v sobotu večer na hraničnom priechode Rusovce. Úrad boja proti korupcii vyšetruje v súvislosti s deaflympijskými hrami prijaté trestné oznámenie. Vec evidujú ako trestný čin podvodu.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Minulý týždeň zlato síce rástlo, no striebro ešte viac
<< predchádzajúci článok
Cena benzínu v USA sa zvýšila