Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

14. októbra 2006

Jolieovej šofér zrazil v Indii bicyklistuŠofér hollywoodskej hviezdy Angeliny Jolieovej zrazil v stredu v Indii bicyklistu, keď sa pokúšal utiecť pred dotieravým paparazzi.Zdieľať
       Podľa informácií z miestnych médií sa v tom čase nachádzala vo vozidle aj samotná herečka, ktorá tu so svojim životným partnerom Bradom Pittom natáča nový film A Mighty Heart. Obeťou incidentu sa stal 19-ročný Mittal Rawat, ktorý z neho našťastie vyšiel bez vážnych poranení.

      Od uplynulého týždňa sa Angelina spoločne s Bradom a ich troma deťmi zdržiava v západoindickom meste Púna. Ich najnovší spoločný film je o novinárovi Danielovi Pearlovi, ktorého v roku 2002 uniesli v pakistanskom Karáčí a neskôr ho zavraždili. Tento týždeň v utorok by sa dožil 43 rokov.
      Jolieová hrá vo filme Pearlovu manželku. V čase únosu a vraždy svojho manžela čakala Mariane Pearlová svoje prvé dieťa a film je nakrúcaný podľa jej memoárov. V súvislosti s udalosťami pár venoval nadácii nesúcej meno zavraždeného novinára 100.000 dolárov (2,95 mil. Sk).

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Istý Austrálčan prežil päťnásobné pohryznutie vretenicou
<< predchádzajúci článok
Duran Duran si dajú v Bratislave aj masáž

Jolieovej šofér zrazil v Indii bicyklistu - diskusné fórum čitateľov