Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

14. apríla 2024

Jordánska armáda čiastočne ničila iránske drony letiace na Izrael, niektoré leteli nad územím krajinyJordánska vláda uviedla, že armáda krajiny čiastočne „riešila" iránsky útok proti Izraelu dronmi, keďže niektoré prelietavali nad územím Jordánska.Zdieľať
glhmklnx0aas5_m 676x381 14.4.2024 (SITA.sk) - Jordánska vláda uviedla, že armáda krajiny čiastočne „riešila" iránsky útok proti Izraelu dronmi, keďže niektoré prelietavali nad územím Jordánska.

Viac o téme: Izraelsko-palestínsky konflikt


Cieľom podľa nej bolo „predísť ohrozeniu bezpečnosti našich občanov a obytných a obývaných oblastí". Vláda uviedla, že trosky spadli na viacerých miestach, ale nespôsobili nijaké významné škody alebo zranenia.

Nemecké ministerstvo zahraničných vecí v cestovnom upozornení občanom konštatovalo, že jordánske letectvo zostrelilo iránske drony nad Jordánskom, a to aj nad hlavným mestom Ammán.


Zdroj: SITA.sk - Jordánska armáda čiastočne ničila iránske drony letiace na Izrael, niektoré leteli nad územím krajiny © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Blaha nepovažuje otázku obsadenia postu predsedu parlamentu v súčasnosti za kľúčovú. Toto je čistý hoax, vyhlásil na margo špekulácii o zmenách na ministerských postoch
<< predchádzajúci článok
Ukrajinská armáda leteckým úderom zasiahla ruské veliteľské stanovište v Luhansku (video)