Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. decembra 2021

Juh a Západ Slovenska potrápi poľadovica, meteorológovia vydali výstrahyMeteorológovia na sobotu večer vydali výstrahu prvého stupňa pred poľadovicou pre okresy na západnom Slovensku. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) o tom informoval na svojej webovej stránke. Výstraha ...Zdieľať
gettyimages 892673634 676x451 4.12.2021 (Webnoviny.sk) - Meteorológovia na sobotu večer vydali výstrahu prvého stupňa pred poľadovicou pre okresy na západnom Slovensku. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) o tom informoval na svojej webovej stránke. Výstraha platí od 21:00 do 9:00 nasledujúceho dňa.


Ide o okresy Skalica, Senica, Malacky, Pezinok, Trnava, Senec, Bratislava, Dunajská Streda, Galanta, Šaľa, Nové Zámky a Komárno.

Výstrahu pred poľadovicou vydal SHMÚ aj na nedeľu 5. decembra od 21:00 do 9:00 nasledujúceho dňa. Ide o okresy na juhu a východe Slovenska. Výstraha platí pre okresy Svidník, Stropkov, Medzilaborce, Snina, Humenné, Vranov nad Topľou, Prešov, Sobrance, Michalovce, Trebišov, Košice a Košice okolie.

Tiež Rožňava, Revúca, Rimavská Sobota, Poltár, Lučenec, Veľký Krtíš, Krupina a Levice. Poľadovicu môžu očakávať aj okresy Zlaté Moravce, Topoľčany, Nové Mesto nad Váhom, Myjava, Piešťany, Hlohovec, Nitra, Nové Zámky aj Komárno. Výstraha bude platná aj pre okresy Skalica, Senica, Malacky, Pezinok, Trnava, Senec, Bratislava, Dunajská Streda, Galanta a Šaľa.


Zdroj: Webnoviny.sk - Juh a Západ Slovenska potrápi poľadovica, meteorológovia vydali výstrahy © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ministerstvo spravodlivosti zrušilo konzultácie vo viacerých Centrách právnej pomoci
<< predchádzajúci článok
Policajný zbor víta iniciatívu Kolíkovej, tvorcovia hoaxov by mali byť za svoje skutky postihovaní

Juh a Západ Slovenska potrápi poľadovica, meteorológovia vydali výstrahy - diskusné fórum čitateľov