Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

24. februára 2024

Kandidátku Maďarskej aliancie do eurovolieb povedie József Berényi (foto)aktualizované 24. februára, 17:23 Jednotkou na kandidátnej listine Maďarskej aliancie do volieb doZdieľať
65d9fc0787899731762786 676x451 24.2.2024 (SITA.sk) -


  • aktualizované 24. februára, 17:23


Jednotkou na kandidátnej listine Maďarskej aliancie do volieb do Európskeho parlamentu bude József Berényi, bývalý štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí.

Dvojkou bude Peter Pandy a trojkou Örs Orosz. Súčasťou listiny bude 15 kandidátov, z ktorých tretinu tvoria ženy. Prvou z nich je Ilona Patasi, ktorá bude zastávať štvrté miesto. Na tlačovej besede o tom informoval predseda Maďarskej aliancie Krisztián Forró.

Ďalšími kandidátmi sú Tamás Iván, Enikő Mag Fodor, Anita Herbácskó, Anikó Mészáros, Péter Köpöncei, Zoltán Marcinkó, Gábor Klenovics, Melinda Drab, Viktor Brunczlík, Ján Ivanecký a László Miklós.


Voľby do Európskeho parlamentu sa na Slovensku budú konať 8. júna.Zdroj: SITA.sk - Kandidátku Maďarskej aliancie do eurovolieb povedie József Berényi (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tisíce Čechov vyjadrilo podporu Ukrajine pri príležitosti druhého výročia začiatku ruskej invázie na Ukrajine (video)
<< predchádzajúci článok
V pondelok 26. februára pokračuje hlavné pojednávanie v kauze vraždy Tupého, sudca predvolal viacerých svedkov