16. novembra 2012

KHL: Atlant Mytišči - HC Slovan Bratislava 0:2

Tagy: KHL

Slovan na klzisku Atlantu Mytišči bodoval naplno. Skóre duelu otvoril na konci prvej tretiny Ölvecký, druhý gól Slovana pridal Bližňák.

KHL: Atlant Mytišči - HC Slovan Bratislava 0:2 Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v piatkovom stretnutí Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) na ľade tímu Atlant Mytišči 2:0.

Góly bratislavského mužstva dali Peter Ölvecký v úvodnej tretine a Mário Bližňák v strednej časti hry, ktorý skóroval v presilovej hre.

V bránke Slovana "stiahol roletu" Jaroslav Janus, ktorý si poradil so všetkými 28 strelami hráčov Atlantu.

Zverenci trénera Rostislava Času sa najbližšie predstavia v nedeľu 18. novembra o 14.00 h v Nižnom Novgorode na ľade miestneho klubu Torpedo.

Atlant Mytišči - HC Slovan Bratislava 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Góly: 18. Ölvecký (Sekera), 34. Bližňák (Štajnoch, Ľ. Višňovský)
Vylúčení: 5:3 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Bulanov, Bondar - S. Morozov, I. Nazarov, 5750 divákov

Atlant: Galimov - Višnevskij, Ťutin, Semionov, Kosmačiov, Rukavišnikov, Frögren, Batyršin - Žerdev, Engqvist, J. Andersson - Konstantin Koľcov, Kablukov, Michnov - Lemťugov, Rybakov, Majorov - Ševčenko, Točinskij, Bobrov - Dorofejev
Slovan Bratislava: Janus - Ľ. Višňovský, Štajnoch, Sekera, Švarný, Sersen, Tabaček - Bartovič, Bližňák, L. Hudáček - Michel Miklík, Lipiansky, Vondrka - Dravecký, Kytnár, Kukumberg - T. Mikúš, Ölvecký, M. Daňo - Kudrna, A. Šťastný