Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. novembra 2010

Koaličná rada sa preniesla na pôdu Úradu vládyZľava: Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Zsolt Simon, predseda strany Most-Híd Béla Bugár, minister dopravy Ján Figeľ, predseda poslaneckého klubu KDH Pavol Hrušovský a premiérka Iveta Radičová na pracovných raňajkách ...Zdieľať
vlada Zľava: Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Zsolt Simon, predseda strany Most-Híd Béla Bugár, minister dopravy Ján Figeľ, predseda poslaneckého klubu KDH Pavol Hrušovský a premiérka Iveta Radičová na pracovných raňajkách koaličných partnerov. Bratislava, 25. november 2010. Foto: SITA/Michal SvitokBRATISLAVA 25. novembra (WEBNOVINY) – Koaličná rada novej vládnej zostavy tento týždeň dva razy rokovala v priestoroch úradu vlády, aj keď to premiérka Iveta Radičová doteraz odmietala.


Radičová totiž trvala na oddeľovaní politických rokovaní od vlády. Ešte v septembri preto predstavitelia koalície o nočnom rokovaní v centrále KDH informovali na chodníku pred budovou úradu vlády.

Dnešné rokovanie predstaviteľov vládnych strán, ktoré sa konalo na Úrade vlády SR od 9:00, Tlačový a informačný odbor úradu vlády v stredu nazval ako pracovné raňajky koaličných partnerov. Na tlačovej besede však už premiérka Radičová i predseda KDH Ján Figeľ hovorili o záveroch rokovania Koaličnej rady. Rokovanie Koaličnej rady na Úrade vlády SR nie je novinkou, konali sa tam koaličné rokovania aj za vlády Roberta Fica a tiež Mikuláša Dzurindu.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pivovarníci sú proti zvýšeniu spotrebnej dane z piva
<< predchádzajúci článok
Uruzganu dáme pomoc za 83-tisíc eur