15. decembra 2005

Košice stále bez víťazstva

Basketbalistky K’ Cero I.C.P. Košice prehrali vo včerajšom zápase 8. kola C-skupiny Euroligy s favorizovaným ruským tímom Dinamo Moskva 65:82 (41:40).

V prvom polčase podali dobrý výkon a vyhrali ho o bod 41:40. Po prestávke pridali hostky na dôraze, naopak,  v domácich dresoch pribudlo viac nervozity a aj preto družstvo K’ Cero I.C.P. v prestížnej súťaži stále čaká na prvé tohtosezónne víťazstvo. Po prehre už slovenský majster s určitosťou skončí na poslednom mieste tabuľky C-skupiny. Napriek tomu majú zverenkyne trénera Vladimíra Karnaya stále teoretickú šancu na postup do osemfinále, keď by sa mohli kvalifikovať ako najlepší tím zo 6. miesta z troch skupín

K’ Cero I.C.P. Košice - Dinamo Moskva 65:82 (21:20, 20:20, 14:21, 10:21). Zostava a body
K’ Cero I.C.P.: Jalčová 17, Mazzanteová a Johnsonová po 12, Jurčenková 9, no neúspešne.