04. apríla 2011

Košice vyhrávajú po I. tretine nad Popradom 2:0

Po úvodnej tretine pondelňajšieho štvrtého zápasu finále play-off hokejovej Slovnaft extraligy 2010/2011 vedú hráči HC Košice nad domácim tímom HK Poprad 2:0. ...

bez nazvu Ilustračné fotoFoto: SITA/Ivan Fleischer POPRAD 4. apríla (WEBNOVINY) - Po úvodnej tretine pondelňajšieho štvrtého zápasu finále play-off hokejovej Slovnaft extraligy 2010/2011 vedú hráči HC Košice nad domácim tímom HK Poprad 2:0. Do streleckej listiny sa zapísali Miroslav Zálešák a Michel Miklík. Popradčania nevyužili na strelenie gólu ani 94-sekundovú presilovku o dvoch korčuliarov.

Hokej - finále Slovnaft extraligy - 4. zápas (hrá sa na 4 víťazstvá)

HK Poprad - HC Košice 0:2 po I. tretine /doterajší stav série: 1:2/
Góly: 2. Zálešák, 14. Michel Miklík (Kristek, Vorel)

Poprad: Lipovský - J. Brejčák, R. Suchý, Jasečko, D. Brejčák, Kramár, Rogers, Kasík - Kuľha, Lundberg, Škovira - Kroták, Kmiť, P. Svitana - Rapáč, Klouda, Wanvig - Paločko, Mlynarovič, Vandas

Košice: J. Hudáček - Homer, J. Tabaček, Šeda, Grman, Deyl, M. Šterbák, Slimák - Vorel, Kristek, Michel Miklík - Bartoš, S. Gron, Fabuš - Pašek, Zálešák, Dravecký - Jenčík, Martin Frolík, M. Baláž