Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

19. novembra 2023

Kyjev odrazil 12 útokov na východnom brehu rieky Dnipro, Ukrajinci spôsobujú Rusom výrazne straty na životoch a technikeNámorná pechota a ďalšie zložky ukrajinskej armády naďalej držia pozície na východnom brehu rieky Dnipro v Chersonskej oblasti. Viac o téme: Vojna na ...Zdieľať
aptopix_russia_ukraine_war_the_road_to_bakhmut_22779 676x451 19.11.2023 (SITA.sk) - Námorná pechota a ďalšie zložky ukrajinskej armády naďalej držia pozície na východnom brehu rieky Dnipro v Chersonskej oblasti.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


V piatok Ukrajinci v tomto regióne odrazili dvanásť ruských útokov a upevňujú si svoje pozície. Informuje o tom web Ukrajinská pravda, ktorý cituje vyjadrenie ukrajinského generálneho štábu na Facebooku.

Ukrajinské sily podľa generálneho štábu podnikajú útočné operácie južne od mesta Bachmut v Doneckej oblasti a v smere na Melitopoľ v Záporožskej oblasti, pričom Rusom spôsobujú straty na životoch a technike.Zdroj: SITA.sk - Kyjev odrazil 12 útokov na východnom brehu rieky Dnipro, Ukrajinci spôsobujú Rusom výrazne straty na životoch a technike © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V kauze Maják nádeje by mal čoskoro padnúť rozsudok, obžalovaný exminister hospodárstva Rusko sa onedlho dozvie verdikt
<< predchádzajúci článok
Prehru Rusov vo vojne si želá až 85 percent Fínov, Rusko by malo podľa nich aj kompenzovať obnovu Ukrajiny