Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

02. marca 2020

Lenny Kravitz predstavil špecálneho hudobného hosťa svojho „Here to Love“ Tour 2020Spevácka hviezda Lenny Kravitz svojím koncertom v Bratislave 1. júla otvorí letné prázdniny a obdobie skvelej nálady a slnečných dní.Zdieľať
Lenny Kravitz predstavil špecálneho hudobného hosťa svojho „Here to Love“ Tour 2020

Okrem jeho najúspešnejších hitov koncert osvieži i vystúpenie, ktoré ide žánrovo ruka v ruke s jeho tvorbou. Návštevníci pripravovaného hudobného podujatia sa môžu tešiť na špeciálneho hosťa Cory Henry and The Funk Apostles.

Celosvetovo obľúbený spevák a multiinštrumentalista Lenny Kravitz predvedie svoje energické vystúpenie na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu1.7.2020. Návštevíci koncertu „Here to Love“ Tour 2020 si spolu s americkým idolom zaspievajú jeho najväčšie hity ako American woman, Fly away, I belong to you, Ain't over til it's over, Again, ale aj niekoľko novších piesní z jeho posledného albumu Raise Vibration.

 

Rodák z New Yorku posledné mesiace prostredníctvom sociálnych sietí fanúšikov zásobuje novinkami. Nie je to tak dávno, čo svoje sily spojil s Úradom OSN pre ľudské práva, aby svojím vynoveným singlom „Here To Love (#fightracism)“ podporil myšlienku boja proti rasizmu, xenofóbii a diskriminácii. Ako už napovedá názov celého turné, aj jeho vystúpenia v rámci koncertnej šnúry podporia krásnu myšlienku hlásajúcu rovnosť a ľudské práva.  Inak tomu nebude ani v Bratislave 01.07.2020.

 

 

Pred niekoľkými týždňami internet obleteli fotografické snímky Krarvitza pilne pracujúceho v nahrávacom štúdiu. Či sa priaznivci charizmatického speváka môžu tešiť na ďalší megahit, zatiaľ ostáva pod rúškom tajomstva, oficiálne však ohlásil ďalšie milé prekvapenie.

 

Špeciálnym hosťom „Here to Love“ Tour 2020 sa stane Kravitzov obľúbenec

 

Tohtoročné turné sa Lenny Kravitz rozhodol osviežiť špeciálnym hosťom. Multitaletovaný spevák stavil na kartu mladého hudobníka, ktorého muzika oslovila  a urobila dojem aj na hviezdu obrovského formátu, akou Kravitz bezbochyby je.  Koncerty počas všetkých zastávok „Here to Love“ Tour 2020 otvorí  Cory Henry – spevák, skladateľ, klavirista a hudobník, ktorý hraním na organ dáva tomuto monumentálnemu hudobnému nástroju absolútne nový rozmer.  Telentovanému muzikantovi bude počas vystúpení sekundovať  kapela  The Funk Apostles, s ktorou v roku 2018 vydal  album Art of Love. Okrem rodného mesta New York, Kravitza s Henrym spája i hudobný žáner, ktorý oboch spevákov ovplynil. Otvorenie koncertu sa tak bude niesť v rytme R&B a soulu. 

 

 

Lenny Kravitz je považovaný za jedného z vynikajúcich rockových hudobníkov našich čias.  Spevák a multiinštrumentalista prekročil hranice žánru, štýlu, rasy a postavenia počas svojej tridsaťročnej hudobnej kariéry. V produkcii speváka cítiť prvky R&B a soulu a vplyvy rocku a funku 60. a 70. rokov. Spevák, autor, producent a multiinštrumentalista vyhral cenu Grammy až štyrikrát za sebou a je držiteľom rekordu najvyššieho počtu víťazstiev v kategórii „Najlepší mužský rockový spevácky výkon“. Okrem jeho desiatich štúdiových albumov, ktorých sa celosvetovo predalo 40 miliónov, je tento viacrozmerný umelec vnímaný aj ako fashion ikona a uplatnil sa aj vo svete filmu. V kasovom trháku „Hry o život“ a „Hry o život: Skúška ohňom“ sa predstavil ako Cinna. Kravitz si zahral aj v pozitívne hodnotených filmoch „Precious“ a „Komorník“.

 

Vstupenky na koncert LENNY KRAVITZ „Here to Love“ Tour 2020 sú dostupné v sieti Ticketportal


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Lenny Kravitz sa na začiatku leta vráti na Slovensko (16. 10. 2019)
 Extravagantný fešák a oceňovaný hudobník Lenny Kravitz má 55 rokov (26. 5. 2019)
 Video: Lenny Kravitz si po desiatich rokoch opäť získal Bratislavu (6. 6. 2018)
 LENNY KRAVITZ mieri do Bratislavy! (11. 12. 2017)
 Lenny Kravitz meškal, no Košiciam predviedol veľkolepú šou (18. 6. 2009)
 Lenny Kravitz má problém s hlasivkami (8. 6. 2009)
 Lenny Kravitz vystúpi 30. júna v košickej Steel Aréne (1. 12. 2008)
 Lenny Kravitz sa vracia na Slovensko (1. 12. 2008)
 Spevák Lenny Kravitz ukázal Bratislave revolúciu lásky (25. 6. 2008)
 Lenny Kravitz si vezie „ONEREPUBLIC“, slovenským zástupcom bude skupina „PARA“! (16. 6. 2008)nasledujúci článok >>
LOLA MARSH PREDSTAVIA NOVÝ ALBUM UŽ ČOSKORO AJ U NÁS
<< predchádzajúci článok
Skutočné knihy majú ešte vždy u čitateľov prednosť pred e-knihami

Lenny Kravitz predstavil špecálneho hudobného hosťa svojho „Here to Love“ Tour 2020 - diskusné fórum čitateľov