Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra    Vianoce

26. decembra 2011

Lukáš Latinák zapúšťa sviatky celý december"Pred Vianocami je nebezpečný celý mesiac. Chystá sa, vymýšľa sa, nestíha sa. Človek si všetko naplánuje, no potom zisťuje, že aj tak mu niečo chýba," povedal rodák z Brezna v rozhovore pre agentúru SITA.Zdieľať
Slovenský herec a zabávač Lukáš Latinák žije Vianocami celý december. Ako prezradil v rozhovore pre agentúru SITA, sviatky "zapúšťa" počas celého mesiaca, keďže oslavuje s priateľmi a kolegami. Jedným z vrcholov bol v tento rok ďalší ročník Vianočného bazára chalaňov, ktorý pripravil s Jurajom Kemkom, Mariánom Miezgom a Róbertom Jakabom. "Pred Vianocami je nebezpečný celý mesiac. Chystá sa, vymýšľa sa, nestíha sa. Človek si všetko naplánuje, no potom zisťuje, že aj tak mu niečo chýba," povedal rodák z Brezna.

Lukáš Latinák má niekoľkonásobné Vianoce aj v rodine. "Doma sme nikdy nemali iba jedny Vianoce. Ideme k mojim rodičom, kde sú také malé Vianoce a na Štedrý večer ideme k starej mame, kde sa zídu všetky deti aj s vnukmi," povedal herec, ktorý sa predstavil vo filmoch Dievčatko (2002), Muzika (2007), Nedodržaný sľub (2009) či Legenda o lietajúcom Cypriánovi (2010). Aj keď kedysi veľmi aktívne oslavoval aj Štefana (26. decembra, pozn. SITA), v súčasnosti dáva prednosť rodinnej pohode. "Niekedy bola štefanská zábava hlavný program, no teraz mám už rodinu aj dieťatko, takže to mením na pokojnejší rytmus. Neťahá ma to zabávať sa, skôr si užijem papučový večer," uviedol herec, ktorý je známy aj z televíznej relácie Partička.
 

(SITA)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Manželky britských vojakov ovládli singlový rebríček
<< predchádzajúci článok
V Číne sú vianočné sviatky módou, nie tradíciou

Lukáš Latinák zapúšťa sviatky celý december - diskusné fórum čitateľov