Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Hobby

22. januára 2007

Majitelia psov v bratislavskej Petržalke zaplatia do 2 000 SkDaň za psa tisíc či dvetisíc korún zaplatia obyvatelia bratislavskej mestskej časti Petržalka. Ako agentúru SITA ďalej informoval petržalský hovorca Ľubomír Andrassy, majitelia psov zaplatia tisíc korún za malé a stredné ...Zdieľať

Daň za psa tisíc či dvetisíc korún zaplatia obyvatelia bratislavskej mestskej časti Petržalka. Ako agentúru SITA ďalej informoval petržalský hovorca Ľubomír Andrassy, majitelia psov zaplatia tisíc korún za malé a stredné rasy, za veľké sa platí dvetisíc korún. Daň určenú za veľké rasy zaplatí aj majiteľ, ktorý chová psa na svojom pozemku, prípadne v rodinnom dome, nižšia sadzba dane pre takýchto chovateľov už neplatí. Sadzbu dane určuje každá mestská časť Bratislavy prostredníctvom všeobecne záväzného nariadenia, daň preto nie je v každej mestskej časti rovnaká.

Daň za psa je splatná do 31. januára, pričom daňovník môže zaplatiť poštovým poukazom, alebo v hotovosti v pokladni petržalského miestneho úradu, ktorý sídli na Kutlíkovej ulici.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Samsung Electronics investuje 1,9 mld. USD do výroby čipov
<< predchádzajúci článok
Americkí šoféri nedávajú za volantom pozor

Majitelia psov v bratislavskej Petržalke zaplatia do 2 000 Sk - diskusné fórum čitateľov

Za psa na daniach v Petržalke zaplatíte 1.000,- alebo 2.000,- Sk21.3. 11:50:54