Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

18. mája 2021

Májový festival Máj a Les 2021 Tužina Gro(o)ve ponúkne štyri koncertySpoluorganizátorom podujatia je Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi, festival sa uskutoční s finančnou podporou mesta Prievidza a Hudobného fondu.Zdieľať
Máj a Les

Hatalisko v Tužine (okres Prievidza) sa opäť stane dejiskom multižánrového festivalu. Podujatie Tužina Gro(o)ve Máj a Les 2021, ktoré je predzvesťou tradičnej letnej akcie, ponúkne 29. mája štyri koncerty, informovala 24hod.sk za organizátora podujatia Andrea Dubecová.

"Program sme zostavili tak, aby si návštevníci užili vystúpenia obľúbených interpretov z pohodlia paletového sedenia. Čakajú na nich štyri koncerty, tešiť sa môžu na prievidzské klenoty Felix a Bufert, bratislavského hudobného inovátora LANNNE a senickú smršť Tusté Baletky," priblížila Dubecová.

Podujatie sa podľa nej uskutoční v súlade s kultúrnym semaforom a platnými nariadeniami a vyhláškami. "Veríme, že to spolu zvládneme a cez leto sa stretneme na festivale Tužina Gro(o)ve 2021 už aj v tanečnom kole," doplnila Dubecová.

Spoluorganizátorom podujatia je Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi, festival sa uskutoční s finančnou podporou mesta Prievidza a Hudobného fondu.

Vstupenky

https://tootoot.fm/sk/events/608e7f4e89379d0c38ff751b


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Slávny skalný útvar v oblasti súostrovia Galapágy, známy ako Darwinov oblúk, sa zrútil
<< predchádzajúci článok
Video: Smola a Hrušky posielajú darček všetkým maturantom

Májový festival Máj a Les 2021 Tužina Gro(o)ve ponúkne štyri koncerty - diskusné fórum čitateľov