17. apríla 2022

Manchester City sa ospravedlnil za divákov,ktorí narušili minútu ticha

Rozhodca musel minútu ticha pred semifinálovým zápasom FA Cupu medzi City a Liverpoolom (2:3) skrátiť.

Vedenie futbalového klubu Manchester City sa ospravedlnilo za fanúšikov, ktorí narušili skandovaním spomienku na tragédiu na štadióne Hillsborough. Rozhodca musel minútu ticha pred semifinálovým zápasom FA Cupu medzi City a Liverpoolom (2:3) skrátiť.

Mužstvá si pred stretnutím uctili pamiatku 97 obetí, ktoré zahynuli v roku 1989 počas tlačenice pred semifinále FA Cupu medzi Nottinghamom a Liverpoolom. "Sme veľmi sklamaní správaním sa niektorých fanúšikov. Úprimne sa ospravedlňujeme," uviedol klub podľa AP v oficiálnom vyhlásení.

Ružička bodoval pri gólovej kanonáde Calgary, Černákova asistencia pomohla k výhre Tampy (video)
Tipos extraliga: Nitra vyhrala piaty zápas a je bližšie k finále