Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

19. decembra 2011

Manželstvo rodičov Beyoncé skončilo pre konflikt osobnostíRodičia svetoznámej americkej speváčky Beyoncé sa rozviedli. Mathew a Tina Knowlesovci boli na pokraji rozvodu po prvý raz v novembri 2009, no vtedy svoje spory ešte urovnali. Tentoraz ...Zdieľať
beyonce BRATISLAVA 19. decembra (WEBNOVINY) - Rodičia svetoznámej americkej speváčky Beyoncé sa rozviedli. Mathew a Tina Knowlesovci boli na pokraji rozvodu po prvý raz v novembri 2009, no vtedy svoje spory ešte urovnali.


Tentoraz podala žiadosť o rozvod opäť Tina Knowles a to 30. augusta. Manželov rozviedli v novembri na súde v Texase.

Podľa súdnych dokumentov, do ktorých nahliadli redaktori portálu TMZ.com, bolo "manželstvo neudržateľné z dôvodu konfliktu osobností, ktorý zabraňoval urovnaniu sporov".

Tina a Mathew Knowlesovci sa zosobášili v roku 1980. Okrem 30-ročnej Beyoncé sú rodičmi aj jej mladšej sestry Solange, ktorá má 25 rokov.

V novembri 2009 sa začali objavovať správy, že Mathew svoju ženu podvádzal s herečkou Alexsandrou Wright. Tá s ním mala čakať dieťa, čo neskôr potvrdili testy otcovstva.

Mathew Knowles musel po narodení svojho nemanželského syna Nixona začať na dieťa platiť výživné a finančne zabezpečiť aj jeho matku.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Letné hudobné festivaly 2012 - kto, kde a za koľko
<< predchádzajúci článok
Daniela Craiga zrejme uvidíme v ďalších piatich bondovkách

Manželstvo rodičov Beyoncé skončilo pre konflikt osobností - diskusné fórum čitateľov