Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

28. apríla 2019

Manželstvo speváčky Pink drží pokope párová terapia, netají americká hviezdaAmerická speváčka Pink má so svojím manželom Careym Hartom dlhodobý vzťah vďaka párovej terapii. Tú podľa nej navštevujú po takmer celý ich vzťah. „S Careym chodíme na ...Zdieľať
autism_speaks_to_la_celebrity_chef_gala_ _arrivals 1a47906390394854b88424620b617c5d 676x451 BRATISLAVA 28. apríla (WebNoviny.sk) - Americká speváčka Pink má so svojím manželom Careym Hartom dlhodobý vzťah vďaka párovej terapii. Tú podľa nej navštevujú po takmer celý ich vzťah.


„S Careym chodíme na párovú terapiu takmer celých 17 rokov, čo sme spolu. Je to jediný dôvod, prečo sme ešte spolu,“ vyjadrila sa interpretka v rozhovore s Carsonom Dalym v televíznej relácii Today show.

Terapia 39-ročnej speváčke a bývalému motokrosovému pretekárovi, za ktorého sa vydala v roku 2006 a má s ním dcéru Willow a syna Jamesona, podľa jej slov pomohla s fungovaním ich rodiny.

„Pochádzame z rozpadnutých rodín a nemali sme žiaden vzor, ako udržať túto rodinu dokopy a žiť tento šialený život. Neexistuje žiaden vzor. Neexistuje žiadna kniha, ktorá hovorí 'Tu je spôsob, ako to robiť'. Tak sme šli na terapiu a funguje to,“ dodala Pink.Pink*


*vlastným menom Alecia Beth Moore, odštartovala hudobnú kariéru v dievčenskej skupine Choice. Po jej rozpade sa dala na sólovú dráhu a začala pracovať na prvej sólovej štúdiovke Can't Take Me Home (2000).

Nasledovali nahrávky Missundaztood (2001), Try This (2003), I'm Not Dead (2006), Funhouse (2008), The Truth About Love (2012), Beautiful Trauma (2017) a Hurts 2B Human (2019). Medzi jej najznámejšie hity patria skladby Try, Who Knew, U + Ur Hand, So What, Raise Your Glass, Get The Party Started, Just Like A Pill či What About us.

Získala napríklad tri Grammy, dve BRIT Awards alebo sedem MTV Video Music Awards.


Informácie pochádzajú z webstránky www.etonline.com a archívu agentúry SITA.


Zdroj: Webnoviny.sk - Manželstvo speváčky Pink drží pokope párová terapia, netají americká hviezda © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Technológia s ľudským hlasom môže nahradiť call centrum v taxislužbe
<< predchádzajúci článok
V Bojniciach otvorili turistickú sezónu, oslávili i výročie sokoliarov

Manželstvo speváčky Pink drží pokope párová terapia, netají americká hviezda - diskusné fórum čitateľov