29. novembra 2013

Meszárošova Filadelfia zdolala Winnipeg 2:1

Hokejisti Filadelfie Flyers vydreli v úvodnom piatkovom zápase zámorskej NHL na domácom ľade nad Winnipegom Jets víťazstvo 2:1. "Letci" viedli po zásahoch Scotta ...

Filadelfia 29. novembra (TASR) - Hokejisti Filadelfie Flyers vydreli v úvodnom piatkovom zápase zámorskej NHL na domácom ľade nad Winnipegom Jets víťazstvo 2:1. "Letci" viedli po zásahoch Scotta Hartnella a Seana Couturiera v oslabení už 2:0, hosťom sa podarilo v 53. minúte už len skorigovať skóre zásluhou Čecha Michaela Frolíka. Do zostavy Flyers sa vrátil slovenský obranca Andrej Meszároš, počas 12:47-minútového pobytu na ľade si pripísal dva strelecké pokusy ako i dva dvojminútové tresty.

Sumár piatkového zápasu NHL:

FILADELFIA - WINNIPEG 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
1. Hartnell, 26. Couturier - 53. Frolík (Scheifele, Stuart). Brankári: Mason - Pavelec, strely na bránku: 34:26.

Futbalisti predposlednej Nitry remizovali s poslednou D. Stredou 0:0