Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

05. júla 2013

Michael Jackson nahrával pred smrťou so Snoop DoggomAmerický rapper Snoop Dogg prezradil, že spolupracoval so zosnulým Michaelom Jacksonom pred jeho smrťou v roku 2009. Informáciu zverejnil na portáli Reddit v odpovedi na otázku fanúšika, či ...Zdieľať
zosnuly kral popu michael jackson BRATISLAVA 5. júla (WEBNOVINY) - Americký rapper Snoop Dogg prezradil, že spolupracoval so zosnulým Michaelom Jacksonom pred jeho smrťou v roku 2009.


Informáciu zverejnil na portáli Reddit v odpovedi na otázku fanúšika, či by nahral pieseň s vokálmi zosnulého Kráľa popu.

"Spolupracoval som s Michaelom na jednej skladbe, keď bol ešte nažive. Teraz je v trezore," prezradil. Rapper tiež priznal, že je veľkým fanúšikom K-popu a rád by nahral pieseň aj so zosnulým Bobom Marleym.

Snoop Dogg, vlastným menom Calvin Cordozar Broadus Jr., debutoval v roku 1993 albumom Doggystyle. Nasledovali nahrávky Tha Doggfather (1996), Da Game Is To Be Sold, Not To Be Told (1998), No Limit Top Dogg (1999), Tha Last Meal (2000), Paid Tha Cost To Be Da Boss (2002), R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece (2004), Tha Blue Carpet Treatment (2006), Ego Trippin' (2008), Malice N Wonderland (2009) a Doggumentary (2011).

Jeho zatiaľ poslednou štúdiovkou je reggae album Reincarnated (2013), ktorý vydal pod pseudonymom Snoop Lion. Na svojom konte má tiež spoločný album Mac & Devin Go To High School (2011) s Wiz Khalifom, ktorý bol zároveň soundtrackom k rovnomennému filmu.

V ňom obaja rapperi stvárnili hlavné úlohy. Snoop Dogg sa ako herec predstavil tiež v snímkach Training Day (2001), Starsky a Hutch (2004), Keď to rachne, zahučíme (2004) alebo Nájomníci (2005). Rapper bol už 16-krát nominovaný na cenu Grammy, zatiaľ však ani raz neuspel.

Obrazom: Kráľ popu Michael JacksonInformácie pochádzajú z webovej stránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Video: Raper Snoop Dogg spolupracuje s viacerými hviezdamiVideo: Jeden z nesmrteľných hitov Michaela Jacksona

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Skupina Fun chce na budúci rok nahrať nový album
<< predchádzajúci článok
Ellie Goulding zverejnila novú pieseň Burn

Michael Jackson nahrával pred smrťou so Snoop Doggom - diskusné fórum čitateľov