Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

26. júla 2009

micro.Wilsonic privedie do Bratislavy a Košíc skupinu ColdcutŠpeciálny micro.Wilsonic sa rozlúči s letom 29. augusta v Košiciach a 4. septembra v Bratislave. Hostiť bude britskú skupinu Coldcut a jej nové audiovizuálne performance. Zakladatelia nezávislého ...Zdieľať

Špeciálny micro.Wilsonic sa rozlúči s letom 29. augusta v Košiciach a 4. septembra v Bratislave. Hostiť bude britskú skupinu Coldcut a jej nové audiovizuálne performance. Zakladatelia nezávislého vydavateľstva Ninja Tune - Matt Black a Jonathan More pripravili špeciálnu šou pre putovný európsky projekt Energy Union, ktorý upozorňuje na problémy klimatických zmien a otvára diskusiu o novej ére v energetike. Súčasťou projektu sú nielen diskusie o odborných témach pod vedením organizácie Priatelia zeme, ale aj hudobné vystúpenia a interaktívna zábava.

Turné Energy Union sa začalo 18. júla na mníchovskom festivale Streetlife. Upravený vlakový vozeň navštívi do konca roka 2010 až 24 miest, aby šíril myšlienku takzvanej inteligentnej energie. Jej podstatou je racionálne používanie energie z obnoviteľných zdrojov a celková zmena životného štýlu. Vlakom po Európe cestuje aj multimediálna výstava, pre ktorú umelecké združenie Brightonart pripravilo interaktívnu inštaláciu Gridio.

Coldcut - Timber


Súčasťou bratislavského micro.Wilsonicu bude vídžejské vystúpenie dvojice 4youreye a veľkoplošné exteriérové vizualizácie Lichttapete. Obidve podujatia podporí aj lokálna hudobná scéna. micro.Wilsonic je séria podujatí, ktoré počas celého roka slúžia ako predskokani a podpora festivalu Wilsonic.

Predpredaj na micro.Wilsonic je spustený!

micro.Wilsonic prinášame na konci leta dvakrát. Bratislavský aj Košický event má hviezdneho headlinera, britských Coldcut. Vstupenky na micro.Wilsonic kúpite jednoducho a pohodlne na našom webe. Predpredaj je spustený.

 Vstupenky ako obvykle kúpite pohodle online v našom e-shope. Vďaka systému Print@Home si pred koncertom vytlačíte vstupenku priamo zo svojho profilu na www.wilsonic.sk.
Predpredaj:
23. 7. 09 – 9. 8. 09
micro.Wilsonic Košice 9 €
micro.Wilsonic Bratislava 9 €
10. 8. 09 – 28. 8. 09
micro.Wilsonic Košice 11 €
10. 8. 09 – 3. 9. 09
micro.Wilsonic Bratislava 11 €
Na mieste:
micro.Wilsonic Košice 13 €
micro.Wilsonic Bratislava 13 € 


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Video: Wilsonic 2009 - "Môžeme byť aj nu jazz," tvrdí Axel Reinemer z Jazzanova (15. 6. 2009)
 Wilsonic pôjde “naživo” (4. 6. 2009)
 Wilsonic prináša definitívny line-up (2. 6. 2009)
 Line-up Wilsonic 2009 je vonku! (20. 5. 2009)
 Wilsonic opäť zviditeľňuje Bratislavu na hudobnej mape sveta! (17. 5. 2009)
 Viedeň sa plaví na Wilsonic! (10. 5. 2009)
 Wilsonic sa sťahuje na novú mestskú pláž (8. 5. 2009)
 Ako si užiť Wilsonic naplno a ušetriť? (5. 5. 2009)nasledujúci článok >>
Festivaly sú pre hudbu veľmi dôležité, tvrdí Arash
<< predchádzajúci článok
Návštevníkov Rudavy búrky neodradili