25. decembra 2010

Minsku nestačili na víťazstvo ani dva Stümpelove góly

V piatkových zápasoch Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) sa dvoma gólmi blysol slovenský útočník v drese Dinama Minsk Jozef Stümpel, ale ani to jeho ...

bez nazvu Jozef StümpelFoto: SITA/Nina BednárikováMOSKVA 25. decembra (WEBNOVINY) - V piatkových zápasoch Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) sa dvoma gólmi blysol slovenský útočník v drese Dinama Minsk Jozef Stümpel, ale ani to jeho bieloruskému tímu nestačilo na víťazstvo na domácom ľade nad Chanty-Mansijskom. V 14. minúte viedol Minsk Stümpelovým gólom 1:0 a 38-ročný Slovák vyrovnával potom v 25. minúte na 2:2. Keďže potom už gól z hry nepadol, o víťazstve hostí rozhodol v samostatných nájazdoch Petrov. Stümpel zaznamenal v tomto stretnutí svoj siedmy a ôsmy gól v sezóne, v kanadskom bodovaní má na konte 21 bodov (8+13) v 29 zápasoch.

Výsledky - piatok:

Novosibirsk - Chabarovsk 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Dinamo Riga - Astana 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

Magnitogorsk - Jekaterinburg 6:3 (4:1, 1:1, 1:1)

Ufa - Kazaň 4:2 (2:1, 2:0, 0:1)

Čeľabinsk - Nižnekamsk 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)

CSKA Moskva - Omsk 5:4 po sam. nájazdoch (2:0, 0:2, 2:2 - 0:0, 1:0)

Dinamo Minsk - Chanty-Mansijsk 2:3 po sam. nájazdoch (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0, 0:1) - Jozef Stümpel (Minsk) 2+0