Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

31. marca 2009

Miss Universe SR dostala nečakaný diamantový darček!Na Miss Universe SR boli nádherné finalistky súťaže doslova ovenčené briliantovými šperkami.Zdieľať
Aj keď tieto šperky v hodnote  550 tisíc Eur spoločnosť Diamonds International Corporation počas večera na súťaž iba zapožičiavala, dievčatá boli krásou prírodných kameňov doslova očarené. Denisa Mendrejová sa v zákulisí nadchýnala krásou briliantových šperkov, ešte netušiac, že v ten večer sa stane nielen novou kráľovnou krásy, ale zároveň neplánovane získa luxusný brilantový set. Keďže prvou Miss D.I.C sa stala Jasmína Alagičová  a získala exkluzívny brilianotvý prsteň v hodnote 2000 Eur, prezident spoločnosti DIC sa rozhodol nečakane obdarovať aj novú Miss Universe SR Denisu Mendrejovú. Stalo sa tak po skončené prenosu, kedy šťastnej kráľovnej krásy venoval briliantové náušnice a prsteň, kombinované topásom. „Finalistky boli všetky nádherné a naša spoločnosť DIC  sa rozhodla ďalej spolupracovať  s dvoma dievčatami -  Miss DIC, ktorá pre nás nafotí kolekciu šperkov, a s Miss Universe SR Denisou Mendrejovou, ktorú už v utorok po boku Aleny Šeredovej čaká nakrúcanie reklamného spotu pre našu spoločnosť. Preto si myslím, že je na mieste, aby aj ona vlastnila briliantové šperky, ktoré dokonale ladia ku korunke.“ Prezradil na neformálnom stretnutí po skončení súťaže Luboš Říha, prezident spoločnosti DIC. Denisa Mendrejová tiež neskrývala svoju radosť: „Šperky sú úžasné, som nadšená, ani som o tom nesnívala. Budem sa ich asi bežne báť nosiť, sú skôr na výnimočné príležitosti,“ dodala nová Miss Universe SR.
                Súčasťou veľkého finále tiež mala byť  premiéra kolekcií luxusných šperkov navrhnutých Blankou Matragi, ktorá svoj „kubistický“ set nakoniec počas večera predstavila sama. S exkluzívnym náhrdelníkom, náušnicami a prsteňom zo vzácnych drahokamov a bieleho zlata, teda prvýkrát pred médiami zapózovala osobne známa módna návrhárka. „Veľmi si vážim spoluprácu s DIC a dúfam, že nezostane iba pri prvých dvoch kolekciách. Už som síce navrhla zopár šperkov špeciálne určené k šatám, ale do takejto spolupráce som vstúpila po prvýkrát. Je úžasne, že moje šperky si budú môcť kúpiť ľudia v exluzívnom diamantovom showroome,“ povedala Blanka Matragi.
 
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Na fotografii Lubos Říha, prezident DIC a Miss Universe SR 2009

Foto Street Production


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Novou slovenskou Miss Universe je Denisa Mendrejová! (30. 3. 2009)
 Novinári si zvolili svoju Miss Média 2009 (26. 3. 2009)
 Korunka pre víťazku Miss Universe SR 2009 je najdrahšia v histórii (26. 3. 2009)
 Začalo hlasovanie o Miss Sympatia a Miss Internet (16. 3. 2009)
 Finalistky Miss Slovensko sa pripravovali v kúpeľoch (9. 3. 2009)
 Finalistky Miss Slovensko 2009 vnímajú súťaž ako poslanie ale aj výzvu (22. 2. 2009)
 Finalistky Miss 2009 dnes absolvovali sťahovanie národov (20. 2. 2009)
 Misska by mala byť podľa finalistiek nielen pekná (19. 2. 2009)nasledujúci článok >>
Miley Cyrus nechce nakrútiť ďalší film o Hannah Montane
<< predchádzajúci článok
Štrasser daruje Lasicovi k narodeninám knihu