Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. februára 2020

Mladého muža obvinili z týrania družky, vulgárne jej nadával aj hrozil zabitímPrievidzský vyšetrovateľ vzniesol obvinenie 25-ročnému mužovi z okresu Prievidza za zločin týrania blízkej a zverenej osoby. Ako informovala na svojej stránke trenčianska polícia, za tento skutok ...Zdieľať
nasilie 676x451 17.2.2020 (Webnoviny.sk) - Prievidzský vyšetrovateľ vzniesol obvinenie 25-ročnému mužovi z okresu Prievidza za zločin týrania blízkej a zverenej osoby.


Ako informovala na svojej stránke trenčianska polícia, za tento skutok v prípade preukázania viny hrozí mužovi trest odňatia slobody na sedem až pätnásť rokov. Vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na väzobné stíhanie obvineného.

Obvinený podľa polície v spoločnej domácnosti v rodinnom dome od augusta 2019 pod vplyvom alkoholu fyzicky napádal svoju družku. Vulgárne jej nadával a vyhrážal sa jej zabitím. V decembri 2019 počas fyzického napadnutia spôsobil poškodenej zranenia s dobou liečenia približne 42 dní.


Zdroj: Webnoviny.sk - Mladého muža obvinili z týrania družky, vulgárne jej nadával aj hrozil zabitím © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dôležitá analýza pre tých, ktorí začínajú podnikať
<< predchádzajúci článok
Plánovaný závod Tesla pri Berlíne dostal stopku, môže ohroziť pitnú vodu a životné prostredie

Mladého muža obvinili z týrania družky, vulgárne jej nadával aj hrozil zabitím - diskusné fórum čitateľov