Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

31. marca 2011

Moderátori Dírer a Gubková odišli z Ta3Doterajší šéf spravodajstva v televízii Ta3 Richard Dírer podal včera výpoveď. Spolu s ním odišla aj jeho zástupkyňa Nora Gubková. Uviedol to portál Mediálne.sk. ...Zdieľať
ta3 Ilustračné foto. Foto: SITA/TA3BRATISLAVA 31. marca (WEBNOVINY) - Doterajší šéf spravodajstva v televízii Ta3 Richard Dírer podal včera výpoveď. Spolu s ním odišla aj jeho zástupkyňa Nora Gubková. Uviedol to portál Mediálne.sk. „Odchádzajú po vzájomnej dohode s vedením televízie,“ uviedla pre Mediálne.sk PR manažérka televízie Ta3 Barbara Písecká.


Vedenie spravodajstva dočasne prebral výkonný riaditeľ televízie Igor Čekirda. Podľa informácií mediálne.sk by mu v práci mala pomáhať aj Andrea Vadkerti. Odchod známych moderátorov mali podľa portálu spôsobiť nezhody s novým vedením. Od 1. januára 2011 zasadol na post generálneho riaditeľa Ta3 Michal Gučík.

Od 15 marca do 21. marca 2011 prešla televízia kompletnou prestavbou celého štúdia a newsroomu. Richard Dírer po skončení prestavby privítal zmeny v televízii. "Viac spravodajstva, viac rozhovorov, viac analýz, väčšie množstvo grafík, tabuliek. Jednoducho, aby to spravodajstvo bolo aktuálnejšie, akčnejšie. Akoby povedala Nora Gubková: Bližšie k Vám," sľuboval vtedy Dírer.

Richard Dírer začal pracovať v televízii Ta3 od roku 2006. Poslednú dobu ho mohli diváci vidieť najmä v diskusnej relácií V politike. Nora Gubková nastúpila do televízie Ta3 do Ta3 v roku 2009 a začala s moderovaním relácie téma dňa.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Fukušima bude asi vyradená, hladina radiácie v oceáne stúpa
<< predchádzajúci článok
Rekordy pre deti zabavia i podajú pomocnú ruku

Moderátori Dírer a Gubková odišli z Ta3 - diskusné fórum čitateľov