Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

03. decembra 2006

Mórovú naučil pokore ľade jej partner PalamarčukKráľovnú slovenského ľadu, herečku Dianu Mórovú naučila pokore jej krasokorčuliarsky partner Dmytro Palamarčuk z Kyjeva.Zdieľať
  V jej očiach bol disciplinovaný, na tréningoch vždy profesionálne pripravený.
      Priznala, že pri Dmytriovi sa naučila krasokorčuliarsky držať telo. "Hovoril mi, aby som ukazovala srdce a tvár a hlavne ženstvo. Vďaka nemu som sa naučila stáť na ľade," povedala pre TASR bezprostredne vo vyhlásení výsledkov víťazka televízne šou Hviezdy na ľade Mórová. Nateraz si chce dať od ľadu dlhšiu pauzu, cíti sa unavená. No korčule si možno obuje, keď zamrznú jazerá.
      Práca v divadle a na ľade sa podľa nej nedá porovnať. "Na ľade je väčšia drina. Je to šport a keď spadnem na doskách je to menej bolestivé ako na ľade. A korčuľou sme sa veľakrát porezali. Nepatrný pohyb a už je krv na lýtku. Tu viac pracuje celé telo a hlavne nohy. A keď nie sú natrénované, končili ste," vysvetlila kráľovná ľadu, ktorá neverila sama vo svoje víťazstvo. "Aj keď nás porota dávala na prvé alebo druhé miesto a niekedy sme skončili piaty, čiže som dúfala. Iba dvakrát som bola prvá u divákov, myslela som si, že vyhrá Barbi, pretože mala veľa hlasov. Bola prvá viackrát po sebe, takže som si myslela, že vo finále sa všetky hlasy nespočítajú. Ale hovorila som si - veď aj druhé alebo tretie miesto je krásne, to je jedno. Bola som šťastná, že sme sa dokázali sem prebojovať a ukázali sme to, čo sme mohli. Prvé miesto - je to taká satisfakcii za bolesti," dodala s úsmevom. 

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Parížsky butik zamestnáva mužov na skúšanie odevu
<< predchádzajúci článok
Kapela Desmod má zlatého Slávika, Elán prvýkrát po deviatich rokoch nezvíťazil

Mórovú naučil pokore ľade jej partner Palamarčuk - diskusné fórum čitateľov