Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

23. septembra 2023

Na autosalóne v Nitre sa predstaví 31 automobilových značiekEurópsku premiéru bude mať v Nitre model Dongfeng Shine.Zdieľať
Na autosalóne v Nitre sa predstaví 31 automobilových značiek

Celkovo 31 automobilových značiek sa predstaví na 28. ročníku výstavy Autosalón Autoshow na nitrianskom výstavisku. Prehliadka osobných, úžitkových a nákladných automobilov, autopríslušenstva, servisnej i garážovej techniky sa uskutoční v termíne od 28. septembra do 1. októbra. Okrem slovenských premiér pripravili organizátori aj jednu európsku, informovala Katarína Moravcová zo štátneho podniku agrokomplex Národné výstavisko.


Európsku premiéru bude mať v Nitre model Dongfeng Shine. Na česko-slovenskom trhu sa premiérovo odprezentujú modely U-Tour a T5 EVO EV. Predpremiéru bude mať na autosalóne model MG5 z dielne automobilky MG.

O šou sa počas autosalónu postará MOTOTV Show, v rámci ktorej sa predvedú najlepší slovenskí stuntrideri. Pre návštevníkov je pripravená expozícia Dakar techniky a rely jazdca Juraja Vargu, interaktívne ukážky kaskadérskej školy a expozíciu luxusných a športových áut. S tuningovou a drift taxi show sa predstaví český projekt Furt Bokem. Samostatný pavilón bude venovaný Tuningu a Audio Show.

Chýbať nebude prezentácia Hasičského a záchranného zboru, ktorý na pôde nitrianskeho výstaviska organizuje Majstrovstvá SR vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel. Ozbrojené sily SR prinesú na výstavisko vojenskú techniku a profesionálni vojaci predvedú dynamické ukážky bojov z blízka.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Webbov teleskop odhalil na mesiaci Jupitera molekuly oxidu uhličitého
<< predchádzajúci článok
Tublatanka vydáva nový album Uprostred chaosu na vinylovej platni